Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip


Arnesto & Adrena Line - Searching for Truth

Dodano 2010-05-10, o godzinie 21:54

Arnesto & Adrena Line - Searching for Truth

Przed Wami ekskluzywna kompilacja 'Searching for Truth' zmiksowana przez dwóch młodych polskich DJ-ów: Arnesto oraz Adrena Line. Kompilacja składa się z dwóch krążków, na których możemy usłyszeć ponad dwie godziny muzyki Trance a także Progressive. Połączenie stylu Arnesto & Adrena Line zaowocowało wspaniałym dobrem track'ów, przy których słuchacz nie będzie się nudzić. 'Searching for Truth' jest zbiorem 25 produkcji. Na pierwszym krążku zmiksowanym przez Arnesto usłyszymy czysto trance'owe produkcje, zaś na drugim zmiksowanym przez Adrena Line pełną dawkę progresywnych dźwięków... Pozostało tylko oddać się wyobraźnie i odpłynąć w rytmach Trance, Progressive...
Enjoy ;)

 

Adrena Line urodził się 5 czerwca 1989 roku w Wałbrzychu. Zainteresowaniem syntetycznymi dźwiękami nastąpiło w wieku 14 lat pod wpływem zafascynowania się twórczością Tiësto. Główny styl muzyczny DJ'a to: Trance, Progressive, Electro. W swoich set'ach uwzględnia nowe oraz starsze produkcje. Od 2009 roku biorący udział w rankingu FTB TOP DJ. Set'y promował między innymi w takich radiach jak: London Sound Show Exclusive Mix, Discover Trance Radio, Radio ZakaZ. W czerwcu tego roku (2010) w radio Essential of Sound ruszy jego pierwsza audycja radiowa zatytułowana 'Adrena Line presents The Best of Sound'... Obecnie pracuje nad pierwszymi produkcjami. Jego wielkim marzeniem jest wydanie ich w Black Hole Recordings.

myspace.com/theofficialadrenalinemusic

 

Arnesto, faktycznie nazywa się Kamil, a jego twórczość staje się coraz bardziej popularna w sieci. Kamil mieszka niedaleko Bytomia. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się od nauki gry na gitarze akustycznej. Muzyką trance zainteresował się w roku 2007. Od tego momentu ten gatunek muzyczny stał się jego ulubionym. W 2008 roku rozpoczął od kompilowania mixów w programach typu Traktor, czy VDJ. Zabawa ta wciągnęła go na tyle, że z czasem stała się jego pasją. Od roku tworzy mashupy, które są wspierane przez znanych, zagranicznych jak i polskich dj'ów. Od pół roku stawia kroki w produkcji muzyki Trance.

myspace.com/djarnesto

 

 

Arnesto & Adrena Line - Searching for Truth

4