Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Produkcje

Matt Skyer - Necromancy

Dodano 2015-01-06, o godzinie 12:49

Matt Skyer - Necromancy

Mateusz Stanisz, to 23 letni producent z Podkarpacia, który ukrywa się pod aliasem Matt Skyer. Jego twórczość spotyka się z uznaniem takich producentów, jak Armin van Buuren, Paul van Dyk, Aly & Fila, Daniel Kandi czy Simon Patterson. Głównie eksperymentuje i zajmuje się muzyką Trance, a jego numery wychodzą w takich wytwórniach, jak Discover czy Monster Tunes. Najświeższe wydanie zostało zasygnowane w polskim labelu należącym do Indecent Noise, Mental Asylum, i nazywa się „Necromancy”.

O Polaku można powiedzieć naprawdę wiele, ale na pewno trzeba wspomnieć o jego wyobraźni w tworzeniu breaków. Jego najmłodszy twór przepełniony z początku acidem i energią prowadzi do znakomitego dark ambientu, jednak zanim zdążymy się w niego wczuć czar szybko mija i wkracza solidny Psy-Trance z technicznymi dodatkami. Całość jest niezwykle rozbudowana, a niesamowite zastosowania efektów i koncepcja autora tworzy znakomitą mroczną podróż, która zdecydowanie sprawdza się również na parkiecie.

Do utworu oryginalnego dołączony został także remix Future Antics, który nie jest zwykłym dodatkiem do paczki, a pełnoprawną interpretacją z autorskimi modyfikacjami. Całkowita zmiana klimatu na bardziej techniczny, ostrzejszy acid, breakdown rozbudowany o drum step i świetny anticlimax – to jest coś, co równie dobrze mogłoby pełnić rolę parkietowego pogromcy. Odsłuch znajdziecie poniżej, a także link, pod którym podzielicie się z nami swoją opinią.

 

 

 

 

Autor: Wojciech Karpowicz

Komentuj na forum GlobalTrance

4