Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Produkcje

Lane 8 - Diamonds / Without You

Dodano 2014-11-24, o godzinie 07:46

Lane 8 - Diamonds / Without You

Daniel Goldstein, szerzej znany publice jako Lane 8, w ostatnim roku mocno zaznaczył swoją pozycję na scenie muzyki elektronicznej. Po ubiegłorocznym sukcesie singla 'Be Mine', został okrzyknięty przez Pete Tonga wschodzącą gwiazdą sceny, a jego ostatni singiel 'I Got What You Need' zyskał już sobie support m.in. Zane Lowe, Annie Mac czy Mistajam.

Najnowsza EP'ka artysty wydana nakładem labela Anjunadeep zawiera dwa utwory, które jeden po drugim trafiły na pierwszą płytę szóstej odsłony kompilacji sygnowanej nazwą wspomnianego labela. Pierwszy z nich pt. 'Diamonds', nagrany został z utalentowanym brytyjskim wokalistą Salomon Grey'em. Drugi pt. 'Without You', to kolejny melodyjny utwór z zapadającym w głowie wokalnym motywem, który doskonale wpisał się w konspekt Jamesa Granta i Jody Wisternoffa.

Niewielu artystów na dzisiejszej scenie potrafi tak szybko wykreować swój własny i rozpoznawalny styl, ale Lane 8 jest najlepszym przykładem takiego producenta. Premierze EP'ki towarzyszyła również premiera oficjalnego klipu do utworu 'Diamonds', który znaleźć możecie poniżej.

 

 

 

 

 

Dodał: Piotr Pryjma

Komentuj na forum

4