Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Produkcje

Andromedha - We Are Only Dust In The Universe

Dodano 2014-10-08, o godzinie 07:04

Andromedha - We Are Only Dust In The Universe

Jeszcze nie zdążył opaść kurz po ostatnio zachwalanym przez nas ‘When It’s Cold’, a tu już wielkimi krokami nadciąga do nas nowa propozycja od króla progresywnych dźwięków w granicach naszego kraju. I to całkiem serio – nie dość, że ostatnimi czasy tempo wydawania singli ma zabójcze, to jeszcze idzie to wszystko w parze z ich wyborną jakością. Tym razem Andromedhapod szyldem swojej rodzimej wytwórni Darkpload Records po raz kolejny czaruje progresywną różdżką, a efektem tych praktyk z magią jest utwór ‘We Are Only Dust In The Universe’.

Klimatyczna aura, jaką od samego początku rozpościera opisywany dziś kawałek to istna rozkosz dla uszu, prawdziwy, progresywny klimat, w którym można się zatopić i rozpłynąć bez jakiejkolwiek reszty. Każdy dźwięk umiejscowiony jest na skrzętnie przemyślanej pozycji, a całość, podlana jeszcze subtelną, wokalną wstawką, współgra ze sobą tak fantastycznie, iż bez naciągania mogę powiedzieć, że obcujemy z jednym z najlepszych tegorocznych wydawnictw jeśli chodzi o mroczne i głębokie rytmy. Andromedha z wyczuciem pełnym gracji i smaku stworzył enigmatyczną propozycję, wobec której nie sposób przejść obojętnie. Czuć tu pełne zaangażowanie, pasję, wierne oddanie się w słuszność muzycznej sprawy – bo gdyby było inaczej, to czy dziś mielibyśmy powody do narodowej radości? Jeżeli w takim tempie i na takim poziomie rozwój Patryka będzie trwał dalej, to z pewnością zajdzie on na same szczyty ‘progresywnego królestwa’. Tego życzymy jemu i sobie, wierząc, że w przyszłości również będzie ‘dbał o poddanych’ z taką samą wspaniałomyślnością, jaką dziś prezentuje za sprawą ‘We Are Only Dust In The Universe’.

Odsłuch opisywanego utworu znajdziecie tutaj.

 

 

 

 

Autor: Sebastian Zieliński

Komentuj na forum GlobalTrance

4