Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Produkcje

Andromedha - When It's Cold

Dodano 2014-09-26, o godzinie 07:18

Andromedha - When It's Cold

Pod tajemniczym, niezwykle adekwatnym do serwowanej twórczości pseudonimem rodem z czeluści wszechświata – Andromedha – kryje się nie kto inny, jak nasz rodak z Krakowa – Patryk Solecki, który w swojej solowej karierze zaczyna stawiać coraz to ambitniejsze kroki nieustannie skierowane w stronę klimatycznych, wyrazistych, głębokich produkcji. Jest autorem chyba najbardziej progresywnego podcastu na łamach GlobalTrance.pl, dodatkowo gościł na imprezie spod szyldu Essential Vibes jako support samego Johna 00 Fleminga. Dziś znów sprawia, że jego nazwisko gości na ustach coraz większej liczby odbiorców, tym razem za sprawą najnowszego singla o nazwie ‘When It’s Cold’.

Co warto już na wstępie zaznaczyć, utwór samą nazwą niezwykle precyzyjnie wpasował się w aktualną atmosferę - tak, tę panującą za oknem, gdzie słupki temperatur znacząco spadły w dół, wieszcząc niechybny koniec lata i początek chłodniejszego okresu tego roku. Również meritum zawartości, czyli muzyczna jakość ‘When It’s Cold’ – jak sam autor przyznaje, kawałka będącego swoistego rodzaju ukłonem w stronę starszych wydań labelu Coldharbour, to prawdziwa, skrzętnie przemyślana uczta dla uszu.

Delikatny, niezwykle subtelnie progujący klimat może faktycznie przynosić na myśl stare dokonania labelu Markusa Schulza, w którym światło dzienne oglądały tylko utwory o tychże przymiotach. U Andromedhy całość została niezwykle precyzyjnie skomponowana, z dbałością o szczegóły i najdrobniejsze detale, dzięki czemu finalnie posiada ona fantastyczną głębię i unikalny, nieco progresywny klimat wzbogacony dodatkowo o nieśmiałe, wokalne domieszki potęgujące pozytywne wrażenia podczas odsłuchu. Szczere gratulacje i słowa uznania dla Patryka, oby więcej tak smakowitych produkcji spod jego rąk dane nam było słyszeć w najbliższym czasie!

 

 

 

 

Autor: Sebastian Zieliński

Komentuj na forum GlobalTrance

4