Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Produkcje

Alex van ReeVe & Geert Huinink

Natalie

Artur Rutecki, to 29-letni producent z Konina, który ukrywa się pod pseudonimem Alex van ReeVe. Uczeń Sebastiana Weikuma oraz Mike van Fabio, z którym wydał swój pierwszy numer pt. „Skyliner”. Jego najświeższy utwór „Natalie” jest świetnym przykładem tego, że „Polak potrafi” oraz „cudze chwalicie, swego nie znacie”.

Więcej

Indecent Noise feat. Noire Lee

Glitches

Ten facet nie rozmienia się na drobne. Nie ma potrzeby występować jako wieloraki twórca pod milionami aliasów. To zawsze ten sam, bezwzględny dla muzyki Indecent Noise. I nie byłoby w tej recenzji nic dziwnego, gdyby nie fakt, że tym razem nasz rodak zrobił coś o co nigdy, absolutnie nigdy byśmy go nie posądzali.

Więcej

Above & Beyond feat. Alex Vargas

Sticky Fingers

Współczesne wydania Above & Beyond z pewnością budzą wiele emocji. Dziewiętnastego maja w wytwórni płytowej Anjunabeats, do sprzedaży trafi singiel pt. „Sticky Fingers”. Oficjalnie promuje on nadchodzący krążek Above & Beyond.

Więcej

John Askew

Mechanism

O tym, że wydawnictwa sygnowane przez label Mental Asylum są pewnego rodzaju standardem wysokiej jakości pisaliśmy już niejednokrotnie. Tym bardziej cieszy nas fakt, że do grona artystów związanych z wytwórnią naszego rodaka dołączył sam John Askew.

Więcej

Protoculture

Music Is More Than Mathematics

Ostatnimi czasy na naszym portalu działo się bardzo mało pod względem singlowych recenzji. Dziś jednak to właśnie jedna z ostatnich premier stanowi inspirację do napisania tego tekstu, a jest nią najnowsze dzieło od Protoculture o wymownym tytule ‘Music Is More Than Mathematics’.

Więcej

John Askew

How Can I Put This / Bored of You, Bored of Me (Remixes)

Dwa nowe remiksy dwóch sędziwych już numerów, za których oryginały odpowiedzialna jest jedna i ta sama osoba. Tak prezentuje się jedno z najnowszych wydawnictw labela Discover, w którego punkcie ogniskowym postawiony został John Askew i jego numery ‘How Can I Put This’ oraz ‘Bored Of You, Bored Of Me’.

Więcej

Above & Beyond

Hello

O tym, że czas płynie nieubłaganie nikogo nie trzeba przekonywać. O tym, że niektórzy wraz z jego biegiem decydują się na dość niezrozumiałe posunięcia – raczej też. Ostatnie dni to czas, w którym label Anjunabeats osiągnął ‘okrągły licznik’ 300 – tu wydawnictw oglądających światło dzienne pod swoją banderą.

Więcej

Wuthering Heights

Simon O'Shine

Wojciech Świca szerzej znany jako Simon O’Shine to jedna z tych osób, która sukcesywnie daje nam powody do chluby i swoistego poczucia dumy. Dziś Wojtek dorzuca kolejną cegiełkę do swojej bogatej kolekcji i po raz kolejny usiłuje w pełni odzwierciedlić swoje ‘produkcyjne’.

Więcej

Jorn van Deynhoven

New Horizons (ASOT 650 Anthem)

Wielkie celebracje jubileuszowych wydań audycji radiowej A State Of Trance już po raz kolejny wkroczyły w swoją kulminacyjną fazę, tym razem obierając sobie za obiekt świętowania jej zbliżający się, okrągły 650-ty odcinek. Znamy już oficjalną kompilację, znamy też hymn obchodów.

Więcej

Indecent Noise & Lostly

Lost In Noise

Przez krótki czas w naszym recenzenckim portfolio nie ukazywały się teksty opisujące dokonania zaprzyjaźnionego labela Mental Asylum. Dziś po przerwie w trakcie której wydano 2 następne single świat usłyszał o kolaboracji najwyższych lotów, której recenzje publikujemy.

Więcej


4