Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Produkcje

Nitrous Oxide

I Need You

Sylwetka Krzysztofa Prętkiewicza, znanego bardziej jako Nitrous Oxide jest chyba większości czytelnikom znana; a tym, którzy stykają się z nią pierwszy raz wystarczy podać tytuły takich kawałków jak choćby ‘North Pole’, czy ‘Frozen Dreams’.

Więcej

Nitrous Oxide & Denise Rivera

The Day

Krzysztof Prętkiewicz, znany w muzycznym środowisku jako Nitrous Oxide, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci z kraju nad Wisłą. Dziś, wydawać by się mogło po chwilowej pauzie od muzycznych eksperymentów, prezentuje singiel 'The Day'.

Więcej

Photographer & Susana

Find A Way

Photographer, czyli Dmitry Chumak od początku swojej kariery nie przestaje zadziwiać i choć apetyty były spore, produkcje udane, to nie sposób było sprostać kultowemu już 'Airportowi', aż po dziś dzień... Przed Wami jego nowy singiel, który nagrał wspólnie z wokalistką Susana.

Więcej

Matt Skyer

Necromancy

Mateusz Stanisz, to 23 letni producent z Podkarpacia, który ukrywa się pod aliasem Matt Skyer. Po wydawnictwach w takich wytwórniach, jak Discover czy Monster Tunes, najświeższe wydanie zostało zasygnowane w polskim labelu należącym do Indecent Noise'a.

Więcej

Lane 8

Diamonds / Without You

Daniel Goldstein, szerzej znany publice jako Lane 8, w ostatnim roku mocno zaznaczył swoją pozycję na scenie muzyki elektronicznej. W zeszłym roku został okrzyknięty przez Pete Tonga wschodzącą gwiazdą sceny, a teraz wydaje EP'kę nakładem labela Anjunadeep.

Więcej

Andromedha

We Are Only Dust In The Universe

Jeszcze nie zdążył opaść kurz po ostatnio zachwalanym przez nas ‘When It’s Cold’, a tu już wielkimi krokami nadciąga do nas nowa propozycja od króla progresywnych dźwięków w granicach naszego kraju.

Więcej

Adam Ellis

Agent Orange

Adam Ellis to młody, niezwykle utalentowany producent, który głównie za sprawą singla ‘Napalm Poet’ skradł serca całego świata bijącego w rytmie szybkich i energetycznych uderzeń. Dziś wydaje kolejny mocny singiel a już wkrotce pojawi się również w naszym kraju.

Więcej

Andromedha

When It's Cold

Pod tajemniczym, niezwykle adekwatnym do serwowanej twórczości pseudonimem rodem z czeluści wszechświata – Andromedha – kryje się nie kto inny, jak nasz rodak z Krakowa – Patryk Solecki, który wypuścił właśnie kolejny singiel pt. 'When It's Cold'.

Więcej

Ariel Ortega

Carpe Diem

Jest młodym, zdolnym, niezwykle prosperującym producentem, który od pewnego czasu swoją muzyczną pasję postanowił konsekwentnie przekuwać na wenę twórczą i tym samym kreację własnych, w pełni autorskich utworów.

Więcej

Mike van Fabio & Alex van ReeVe

Retrospection

Dwa polskie talenty, o których ostatnio coraz głośniej, znów mają powód do pojawienia się na łamach portalu GlobalTrance. Niekończące się pomysły, koncepcje na melodie są dla nich dostatecznym powodem, żeby żywo ze sobą współpracować.

Więcej


4