Strict Standards: Non-static method Request::escapeData() should not be called statically in /home/trance/globaltrance.pl/modules/Scena/DefaultAction.php on line 24
DJe - Producenci -
Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Scena

Anguilla Project

Anguilla Project to dwaj bracia z Olsztyna w północno-wschodniej nie trancowej części Polski. Mimo ze zaczynali już dobre kilka lat temu, powstanie Anguilla Project datują na początek roku 2007.

Więcej

Andy Moor

Większość fanów brzmień klubowych bez problemu kojarzy postać Andy Moor'a. Jest jednym z czołowych DJów na świecie, a także wyśmienitym producentem.

Więcej

Armin van Buuren

Armin van Buuren ur. 25 grudnia 1976 w Leiden, Holender, jeden z najbardziej znanych DJ-ów na świecie, przez niektórych uważany za najlepszego, ponieważ...

Więcej

Above & Beyond

Above & Beyond - to Jono Grant, Tony McGuinness and Paavo Siljamäki, nagrywali pod wieloma nazwami takimi jak: Aalto, Free State, Nitromethane, OcenaLab, P.O.S., Tranquality Base.

Więcej

Adam Nickey

Adam Nickey a.k.a Kai Del Noi urodził się w 1982 roku. Muzyką interesował się od najmłodszych lat. W 1997 zajął się tworzeniem własnych utworów muzycznych.

Więcej
4