Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Czytaj

Eddie Sender / AVA Recordings

l_3f31b7d12b4c1b4583b2ec15804f417b.jpg

Eddie Sender jako Producent oraz Dj urodził się w 1985 roku w Słowackim mieście Senica. Prawdziwe nazwisko Eddiego to Eduard Palkovsky.
Główne produkcje to Podniosły Trance oraz Progresywny Trance. Jego kariera rozpoczęła się od remixu utworu Pilgrim, ponieważ był on grany przez Armina Van Buuren'a podczas jego występu na A State Of Trance [ASOT] w 2006 roku.

Eddie począwszy od 2006 roku podpisał kontrakty z pewnymi Angielskimi i Holenderskimi etykietami, takimi jak : Wildchild, KYR Recording, Totaldigital, Mainframe , Inspired, Auroradigital, Reflected, Diverted, Reasonate, Moonrising i Armada, gdzie w 2006 roku skomponował wraz z Kamilem Polnerem utwór Energy Sublimation .

Pierwszym samodzielnym singlem Eddiego był utwór Elementate, który powstał przy współpracy z Totaldigital recordings w Styczniu 2007 roku. Po tym utworze został wydany winyl oraz mp3 nazwane Aum Gasana, popierane przez największych Dj na świecie , takich jak Tiesto, Above & Beyond itp.
Następnie został wydana płyta CD oraz mp3 nazwane One Day In MOscow, cieszące się wielkim uznaniem przez Armin'a Van Buuren'a w ASOT. Zagrał on ten utwór 2 razy, Armin grał także utwór Singularity (razem z Ranny'm K.),
jednak jest to w tym momencie nieistotne.


Ostatnim sukcesem dla Niego było dwukrotne zagranie przez Above & Beyond utworu Lenin. Płyta ta bardzo szybka została wydana przez Moonrising recordings. Remiksy Siam Sunset, Illusion, Reasonate oraz Nabucco są dostępna na płycie CD oraz mp3. Na ten moment Eddie miał opublikowanych 8 i więcej niż 10 przyszłościowo dzierżawionych. Eddie grywał z gigantami, takimi jak Martin Roth i Mike Foyle. Grał na wielu, wielu eventach, gdzie ludzie nie mogli przestać się ruszać. Jego sety charakteryzują się energetyczna, rytmiczna i poruszającą muzyka. Eddie przygotował Swoją odmienną audycję na Afterhouse.fm nazwaną Transender.

Strona www: www.eddiesender.com
4