Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Czytaj

Daniel Kandi / Anjunabeats

l_d6b8557435b4e528b5c9d6dda32bc0ef.png Daniel Kandi urodził się w Danii i nie od samego początku interesował się tworzeniem muzyki trance ponieważ była to bardziej komercyjna muzyka na terenie jego ojczyzny. Dopiero po pewnym czasie zaczął go bardziej interesować undergroundowy styl inny niż wszystkie. Pewnego dnia Daniel postanowił wysłać swoje demo do Above and Beyond z wytwórni Anjunabeats, i momentalnie jego demo spodobało się i postanowili podpisać z nim kontrakt, jednocześnie stał się jednym z członków Anjunabeats.

Pierwszą produkcją oficjalnie wydaną było „Breathe" jest to świetny uplifting w specyficznym klasycznym stylu Daniela Kandiego, utwór momentalnie stał się bardzo popularny w świecie muzyki trance który również nieźle się sprzedawał przed wydaniem „Breathe" oczywiście było promowane chociażby przez Armina Van Buurena jak i Above and Beyond w ich co tygodniowych audycjach radiowych.

Następnym singlem wydanym przez Daniela jak i Anjunabeats było „Child / Nova" które osiągnęło o wiele wiele większy sukces niż „Breathe" szczególnie utwór „Child" przeszedł samego siebie czego zapewne nie przypuszczał sam twórca, że tak się może stać. Wielo krotnie grane w audycji A State Of Trance oraz trzy krotny zwycięzca webvote winner czyli najlepszy utwór ubiegłego tygodnia w Trance Around The World prowadzonym przez Above and Beyond. Cały singiel zajął 2 miejsce w top 100 najlepiej sprzedających się produkcji w sklepie cdjshop.com co jest szczególnie dużym sukcesem.

Aktualnie Daniel Kandi staję się coraz bardziej znanym producentem muzyki trance w stylu upliftingowym już wkrótce pojawią się kolejne świetne produkcje w jego wykonaniu bądźcie przygotowani na potężną dawkę wspaniałej muzyki.

Strona www: www.myspace.com/danielkandi
4