Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Czytaj

Conrad S / Colorful Recordings

l_66e7f83a8ecad2efa78afb1a5f373b4a.jpg Konrad Serowiecki aka Conrad S. urodzony w Warszawie w 1984 roku. Okolo roku '98 zaczal sluchac muzyki elektronicznej.Produkcje wlasnej muzyki zaczal w 1998, gdzie odkryl ze utwory mozna tworzyc na konsoli PSX (Sony Playstation) w programie Music, oraz na komputerach klasy PC. Szybko sie to stalo jego hobby i spedzal mnóstwo czasu nad nowymi dzwiekami i utworami.
Caly czas, Konrad tworzyl i produkowal utwory dla malego grona znajomych i przyjaciól. W 2004 roku zaczal pracowac dla telewizji oraz na planach filmowych przy obsludze dzwieku. W tym samym roku @Lex i Konrad wpadli na pomysl - wlasne studio. Nastala smieszna sytuacja, kilka lat temu @LeX uczyl Konrada DJki, a teraz Konrad uczyl @leXa jak produkowac muzyke. Studio powstalo oraz nowe utwory. Pod koniec roku 2006 ponownie postawil muzyke i produkcje na pierwszej pozycji w swoim zyciu. Zaczal robic i wydawac na wlasna reke wiele utworów.

Do sukcesów mozna zaliczyc wydanie remixu dla formacji A State of Mind do utworu The Fly Away który zostal oficjalnie zagrany w audycji Mellomania przez Pedro Del Mara.

Utwór Apologies zostal doceniony przez Armin van Buurena który gral go wielokrotnie w swoich setach, oraz utwór znalazl sie na kompilacji A State Of Trance 2007 ! oraz na oficjalnym filmie Sunrise Festival 2007.
Apologies stalo sie swoista wizytówka i ikona Conrad'a.

Remix dla formacji A State of Mind do utworu Like a Dream znalazl sie na trackliscie Armin van Buure'a z cieplym odezwem ludzi.

Future 4 w magazynie DJMAG Polska edycja !

Wielu producentów oraz DJ z zagranicy zaczyna doceniac kunszt i zaangazowanie jakie wklada w muzyke oraz produkcje muzyki.
Utwory które robi sa w róznych stylach muzyki elektronicznej EDM.

Prowadzi wlasna audycje radiowa Colorful Sessions (www.colorfulsessions.eu), w kazdy pierwszy poniedzialek miesiaca w radiu Danceradio.gr gdzie w livesecie umieszcza nowosci muzyki elektronicznej promujac nowe trendy i style.

Jest scisle zwiazany z wytwórnia muzyczna Colorful Recordings (www.colorfulrecordings.com) gdzie wydaje wlasne produkcje, poleca i angazuje single do wydania innych artystów.

Strona www: www.conradsmusics.com
4