Global Trance - Global Trance - Portal Muzyki Klubowej - Zapowiedzi Imprez - Najnowsze Utwory i Albumy - Recenzje - Polscy i Zagraniczni DJ's
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Pathar & Rooreck (Solid T

W dniu dzisiejszym mamy niezwykłą przyjemność przeprowadzenia wywiadu z założycielami krakowskiego kolektywu Solid Techno Kick, którzy powracają na łamy portalu w mocnym stylu prezentując swój najnowszy podcast, będący swego rodzaju preludium do wydarzenia które przed nami.

Czytaj

Sam Jones

W wieku 23 lat Sam Jones jest jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych talentów w muzyce Trance. Ma na koncie wydawnictwa w takich labelach jak Armada, Black Hole, Kearnage czy Damaged Records, a jego muzykę supportowali m.in. Armin van Buuren i Ferry Corsten.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4810
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 123
  • Ilość recenzji: 1014

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Czytaj

Adam Nickey

pic7.jpg

Adam Nickey a.k.a Kai Del Noi urodził się w 1982 roku. Muzyką interesował się od najmłodszych lat. W 1997 zajął się tworzeniem własnych utworów muzycznych. Wszystko się zmieniło kiedy nagrał swoje amatorskie utwory na CD i rozdał ją znajomym. Od tej chwili zaczął myśleć poważnie o produkcji muzyki. Swoją promocję zaczął utworem "Back to Africa" w roku 2004, który skomponował pod pseudonimem Kai Del Noi

Pomimo tego, że kawałek nie był oficjalnie wydany, zdobył uznanie w kraju i za granicą. Listopad 2005 roku to podsumowanie całej twórczości Kai'a powstałej w ciągu ostatnich dwóch lat. Dorobek ukazał się na Albumie „Kai Del Noi - The Dream".Po tych małych i większych sukcesach postanowił zrobić coś więcej i wyjść po za granice kraju, ze swoimi nowymi produkcjami.Pomysł na nowy pseudonim artystyczny Adam Nickey pojawił się wraz z nową produkcją "Perfect Destiny" i „Forgotten Island" pod koniec 2005 roku. Oba utwory to upliftingtrance i progressive. Po dużym sukcesie tych produkcji ksywa Adama była już rozpoznawalna na całym świecie.Pojawiło się wiele propozycji Labeli z Europy i nie tylko, na wydawanie utworów Adama Nickey.

Adam zawsze wkłada w swoje produkcje dużo serca i pozytywnych emocji, co często podkreśla , dlatego też jego utwory są bardzo dobrze odbierane przez słuchaczy na całym świecie i cieszą się ogromnym powodzeniem. "Perfect Destiny " i "Forgotten Island " zdobyły tytuły "Web Vote Winner" w audycji Trance Around The World prowadzonej przez Above & Beyond. Kolejnym utworem, który zdobył serca słuchaczy jest "Beyond Doubt ", najpierw grany przez Armina Van Buurena jako "Tune of the week", a tydzień później wybrany poprzez głosowanie słuchaczy audycji A STATE OF TRANCE jako Future Favourite. Utwory Adama pojawiły się na wielu zagranicznych składankach tj :A STATE OF TRANCE YEARMIX 2006, Trance Night 'Winter Edition 2007', TRANCE REPUBLIC VOL.2, MELLOMANIA STEP 07, QUEST FOR TRANCE 2 wśród wykonawców takich jak :Armin Vaan Buuren, Kyau vs Albert, Johan Gielen, Above & Beyond, Giuseppe Ottavian i wielu innych. Adam Nickey to Producent, Remixer i Dj w jednej osobie. Współpracuje z kilkoma zagranicznymi Labelami : DeepBlueRecords(UK), Enhanced Recordings (UK), Conspiracy recordings(UK), NovascapeRecords, RealmusicRecordings (USA), Six:thirtyrecords(UK), NovascapeRecords, gdzie są wydawane jego najnowsze utwory i remixy. Na uwagę zasługuje jeden z remiksów wyprodukowany pod koniec 2006 roku dla znanego producenta ATB. Adam Nickey został poproszony przez ATB o zremiksownaie jednego z jego najnowszych utworów , który ukaże się na singlu. Wszystkie utwory Adama zdobyły bardzo dobre recenzje i uznanie angielskich magazynów :W Dj MAG "Beyond Doubt" zdobył ocene 4 na 5. Bardzo dobrą recenzję napisał także Mark Pledger dla M8 Magazine, Dj Taucher(radio sunshine live) i Rotationz site ( tune of the week ).

Muzyka Adama zdobywa coraz większe uznanie wśród światowych DJ-ów i producentów.Jego utwory i remixy są bardzo chętnie grane i często pojawiają się w setach takich gwiazd jak Above & Beyond, Armin Van Buuren, ATB, Solarstone, Ronski Speed, Agnelli & Nelson, Ferry Corsten, Kyau & Albert, Tiesto, Johan Gielen, Alex M.O.R.P.H., Woody van Eyden, Activa, Aly & Fila, Ian Beets, Pedro Del Mar, Andy Bagguely, Adam White, Progression, Matt Hardwick , John O'Callaghan, Darren Tate, Marc West, Mark Eteson i wielu innych.

Adam prowadzi też swoją co miesięczną audycję "Trance Experience" w radiach ETN.fm, Afterhours, danceradio, clubdv.fm która z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większą popularnością. Prezentuje w niej swoje utwory jak i utwory innych wykonawców.
4