Strict Standards: Non-static method Request::escapeData() should not be called statically in /home/trance/globaltrance.pl/modules/Scena/DefaultAction.php on line 24
DJe - Producenci -
Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Scena

Sebastian W

Początek klubowej historii Sebastiana W można datować na 1995 rok kiedy to poznał w na jednej z imprez w łódzkiej hali sportowej Martino B. Do tej pory występował już między innymi z takimi gwiazdami jak Tom Novy, Marusha, eSquire (Hed Kandi) czy Jay Santi (On Tha Floor) oraz z wieloma czołowymi polskimi DJ-ami.

Więcej

Sander van Doorn

Urodzony 28 lutego 1979 Sander van Doorn czyli Sander Ketelaars zdradzał przywiązanie do muzyki już w wieku młodzieńczym. W wieku 16 lat rozpoczął grę na zakupionych za niewielką kwotę gramofonach, których stan pozostawiał dużo do życzenia.

Więcej

Sandra Flyn

Urodziła się w 1978 roku. Muzyka fascynowała ją już od najmłodszych lat. Mimo tego przez następne kilkanaście lat swojego życia postrzegała ją tylko i wyłącznie jako hobby.

Więcej
4