Strict Standards: Non-static method Request::escapeData() should not be called statically in /home/trance/globaltrance.pl/modules/Scena/DefaultAction.php on line 24
DJe - Producenci -
Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Scena

Robot Needs Oil

Grzegorz Ochman aka Robot Needs Oil, Greg Kobe to obecnie jeden z największych producentów Europejskiej sceny Electro.

Więcej

Randy Boyer

Randy Boyer jest dziś jednym z najszybciej rozwijających się, poszukiwanych Dji/Producentów w USA. Pochodzący z Massachusetts w USA jest weteranem miksowania.

Więcej

Ronald Van Gelderen

Ronald van Gelderen przyszedł na świat 25 lutego 1976 roku w Holandii. Dla dorastającego w portowym mieście Rotterdam, Ronald'a Van Gelderen'a muzyka od zawsze była miłością i hobby.

Więcej

Ronski Speed

Pochodzący ze wschodniej czesci Niemiec Ronski Speed znany również jako Sun Decade stworzyl wiele z najbardziej pozadanych singli i remixow w ostatnich latach.

Więcej

Randy Katana

Randy Katana (prawdziwe nazwisko Joubert) urodził się 14 marca 1965 w Sint Maarten (Antyle Holenderskie). Uczył się w Floyd College (Georgia, USA)

Więcej
4