Strict Standards: Non-static method Request::escapeData() should not be called statically in /home/trance/globaltrance.pl/modules/Scena/DefaultAction.php on line 24
DJe - Producenci -
Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Scena

Paul Miller

Niedawno nawiązał współpracę z takimi artystami jak Manuel Le Saux oraz Aly & Fila, jego utwory grają takie sławy jak Armin Van Buuren oraz Pauk Van Dyk. Skomponował też hymn enTrance 2008, na którym będzie można zobaczyć jego występ na żywo.

Więcej

Paul van Dyk

Paul Van Dyk to niewątpliwie jedna z największych gwiazd muzyki elektronicznej na świecie. Za tym stwierdzeniem świadczą fakty, które w bardzo przejrzysty sposób potwierdzają te słowa.

Więcej

Paul Moelands

Podbijając scenę trance pod koniec 2003 roku Paul Moelands stał się czołowym, wschodzącym producentem tego rodzaju muzyki.

Więcej
4