Strict Standards: Non-static method Request::escapeData() should not be called statically in /home/trance/globaltrance.pl/modules/Scena/DefaultAction.php on line 24
DJe - Producenci -
Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Scena

LayDee Jane

Lucie Kralova aka LayDee Jane pochodzi z Czech, ale pierwszy swój występ miała w 1999 roku w Szwajcarii. Dość szybko stała się ulubioną i szanowaną DJ´ką w tamtejszych klubach.

Więcej

Lady M

Lady M - w cywilu Marzena Hanf, urodziła się w Rzeszowie i tam też dorastała.

Muzyka pojawiła się w jej życiu bardzo wcześnie, bo w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Wtedy to zaczęła chodzić do szkoły muzycznej i uczyć się grać na pianinie.

Więcej

Ljungqvist

Joni Ljungqvist urodził sie w 1987r w południowej Szwecji. Muzyką zajmuje sie od 12 roku zycia. Szybko zorientował sie że muzyka eletroniczna jest jego pasją dlatego również szybko zaczął sam produkowac.

Więcej
4