Strict Standards: Non-static method Request::escapeData() should not be called statically in /home/trance/globaltrance.pl/modules/Scena/DefaultAction.php on line 24
DJe - Producenci -
Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Scena

Fedde le Grand

Holenderski DJ i producent Fedde le Grand urodził się w Utrechcie, w 1977 roku. Największą popularność przyniósł mu singiel: "Put Your Hands Up For Detroit", który był numerem jeden na brytyjskiej, holenderskiej i hiszpańskiej liście przebojów house.

Więcej

Filterheadz

Na początku : Bert i Maarten dzieci lat siedemdziesiątych, kiedy vinyl był królem i 8 ścieżkowe kasety wydawały się byc cudem. Pierwsze muzyczne kroki?

Więcej

Ferry Corsten

Znane Holenderskie miasto portowe Rotterdam było dla Ferrego miejscem dorastania i z czasem kiedy dorósł miasto także jest bazą jego operacji. Jest prawdziwym producentem od 1991 kiedy to odkryto u niego wspaniały talent na scenie międzynarodowej.

Więcej
4