Strict Standards: Non-static method Request::escapeData() should not be called statically in /home/trance/globaltrance.pl/modules/Scena/DefaultAction.php on line 24
DJe - Producenci -
Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Scena

Eddie Sender

Eddie Sender jako Producent oraz Dj urodził się w 1985 roku w Słowackim mieście Senica. Główne produkcje to Podniosły Trance oraz Progresywny Trance. Jego kariera rozpoczęła się od remixu utworu Pilgrim, ponieważ był on grany przez Armina Van Buuren'a podczas jego występu na A State Of Trance [ASOT] w 2006 roku.

Więcej

Eric Prydz

Historia Erica Prydza jako DJ'a i producenta zaczęła się w latach 80-tych, gdy w Sztokholmie w wieku dziewięciu lat zaczął tworzyć muzykę. Brak własnego sprzętu nie stanowił dla niego problemu. By móc grać wkradał się do szkoły i "pożyczał" sobie keyboard, czym sciągnął na siebie kłopoty i za karę został przeniesiony do poprawczaka.

Więcej

E-Craig

Tak naprawdę E-Craig nazywa się Dimitrie Siliakus. Urodził się w 1978 roku w Hadze. Po jakimś czasie przeprowadził się do Amersfoort

Więcej

Eddie Halliwell

Pomimo tego, iż Eddie ma dopiero 25 lat, udało mu się zasiąść na pozycji jednego z najbardziej ekscytującego odkrycia sceny muzycznej świata. Jego niesamowita pasja muzyczna zaraża tłumy odbiorców, kiedy to porywa ich swoim pełnym energii występem.

Więcej
4