Strict Standards: Non-static method Request::escapeData() should not be called statically in /home/trance/globaltrance.pl/modules/Scena/DefaultAction.php on line 24
DJe - Producenci -
Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Scena

David Drum

Przedstawiamy Wam sylwetkę utalentowanego dj'a z Rudy Śląskiej. David Drum to artysta rozpoznawany w naszym kraju z zamiłowania do muzyki progressive a jego sety goszczą w odtwarzaczach każdego fana tego gatunku.

Więcej

Deep Dish

Deep Dish tworzą Ali "Dubfire" Shirazinia i Sharam Tayebi, urodzeni w Iranie nowojorczycy, którzy spotkali się razem w 1991 roku, gdy obydwaj zagrali tego samego wieczoru w tym samym klubie. Występowali wówczas na różnych imprezach podnosząc swoje DJ'skie kwalifikacje.

Więcej

Daniel Kandi

Daniel Kandi urodził się w Danii i nie od samego początku interesował się tworzeniem muzyki trance ponieważ była to bardziej komercyjna muzyka na terenie jego ojczyzny. Dopiero po pewnym czasie zaczął go bardziej interesować undergroundowy styl inny niż wszystkie.

Więcej

Deadmau5

Deadmau5 to młody DJ i producent z Kanady. Trudno właściwie wspomnieć o biografii tego artysty, pinieważ początek jego kariery właśnie trwa. Mimo to jest uważany za najzdolniejszego producenta i DJ'a młodego pokolenia, a kolejne nagrania tylko potwierdzają jego niesamowite zdolności.

Więcej

Darude

Darude dał się światu poznać przebojowym transowym kawałkiem "Sandstorm". Co ciekawe, kiedy powstał ten utwór jeszcze mało kto słyszał o DJ'u z Finlandii, a Ville sam zaczął promować swój utwór poprzez umieszczenie go na stronie internetowej mp3.com Było to wiosną 1999 r. a kawałek robił coraz większą karierę w sieci.

Więcej
4