Strict Standards: Non-static method Request::escapeData() should not be called statically in /home/trance/globaltrance.pl/modules/Scena/DefaultAction.php on line 24
DJe - Producenci -
Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Scena

Conrad S

Konrad Serowiecki aka Conrad S. urodzony w Warszawie w 1984 roku. Okolo roku '98 zaczal sluchac muzyki elektronicznej.Produkcje wlasnej muzyki zaczal w 1998, gdzie odkryl ze utwory mozna tworzyc na konsoli PSX (Sony Playstation) w programie Music, oraz na komputerach klasy PC.

Więcej

Carl Cox

Carl Cox jest producentem i remikserem, ale przede wszystkim świetnym DJ’em, który rozkręci każdą imprezę. Jest murzynem, o znacznej budowie ciała, dzięki czemu nie trudno go zauważyć. Jego miłość do muzyki zaczęła się już latach 80tych.

Więcej

Chemical Brothers

Tom Rowlands i Ed Simons nie są braćmi, ale połączyła ich niezwykła więź wyrastającą z wielkiej miłości do muzyki.

Więcej

Chris Liebing

Jedna z najbardziej znanych i popularnych postaci na światowej scenie techno. Należy do tych kilku absolutnie wyjątkowych wirtuozów muzyki elektronicznej, którzy swoimi produkcjami wydawanymi na płytach ustalają aktualnie obowiązujący w techno standard.

Więcej
4