Strict Standards: Non-static method Request::escapeData() should not be called statically in /home/trance/globaltrance.pl/modules/Scena/DefaultAction.php on line 24
DJe - Producenci -
Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Scena

Bart Claessen

Bart Claessen aka Barthezz. Bart urodził się w Holandii 22 Stycznia 1980 roku. Od zawsze zakochany był w muzyce, już w wieku siedmiu lat pobierał lekcje grania na pianinie. Zafascynowany muzyką elektroniczną po zakończeniu 19 roku życia ciężko pracował, aby kupić swoje pierwsze wyposażenie studyjne: syntezator, sampler, komputer Atari i mały mixer.

Więcej

Booka Shade

Ta studyjna spółka producentów i remikserów, a jednocześnie estradowy duet, czyli Walter Merzinger i Arno Kammermeier, przeszła bardzo długą drogę od momentu spotkania się muzyków na początku lat 90.

Więcej

Breakfast

Breakfast to pseudonim artystyczny Casey'a Keyworth'a. Casey urodził się w Annapolis w stanie Maryland w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej 30 czerwca 1988 roku.

Więcej

Blank and Jones

Piet Blank, urodził się w 1971 roku we Frankfurcie nad Menem. Piet, jako nastolatek, nauczył się grać na pianinie, saksofonie oraz perkusji.

Więcej
4