Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

O serwisie

Serwis powstał z myślą o ludziach dla których muzyka jest czymś więcej niż tylko dźwiękami płynącymi z głośników, ludziach którzy nie rozstają się z nią na krok, którym muzyka towarzyszy praktycznie w każdej chwili ich życia.

Naszym celem jest dostarczanie im najświeższych informacji związanych z ich pasją oraz promowanie muzyki i wydarzeń z nią związanych.

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy pełni zapału i entuzjazmu postanowili podjąć wyzwanie i uruchomić kanał informacyjny oraz zgromadzić społeczeństwo ludzi którzy pasjonują się wszelkimi odmianami muzyki elektronicznej.

Wortal ten powstał we współpracy z Piotrem Pryjmą, absolwentem Politechniki Krakowskiej kierunku Informatyka, Sebastianem Wilczyńskim, który na co dzień jest programistą w agencji reklamowej Mediaspike z siedzibą w Bostonie oraz Pawłem Kaczorowskim, studentem Politechniki Gdańskiej. Logotyp projektu GlobalTrance.pl wykonał Igor Jankowski, Art Director łódzkiej agencji reklamowej Work Temple. Szata graficzna została zaprojektowana przez Marcina Matuszewskiego, który projektuje serwisy internetowe w jednej z łódzkich agencji reklamowych.

Przy budowie serwisu wykorzystaliśmy technologie:

  • Php 4
  • MySQL 5
  • Smarty oraz inne biblioteki wspomagające tworzenie oprogramowania

Hosting serwisu zapewnia amerykańska firma Dreamhost.

W tworzeniu serwisu biorą również udział uzytkownicy forum dyskusyjnego GlobalTrance. Serwis przez półtora roku współpracował również z internetową rozgłośnią radiową Sense.fm organizując radiowe eventy z udziałem czołowych gwiazd muzyki elektronicznej. Obecnie partnerem radiowym jest Pure.fm, gdzie cyklicznie emitowana jest audycja GlobalTrance Sounds.
4