Global Trance - Global Trance - Portal Muzyki Klubowej - Zapowiedzi Imprez - Najnowsze Utwory i Albumy - Recenzje - Polscy i Zagraniczni DJ's
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Pathar & Rooreck (Solid T

W dniu dzisiejszym mamy niezwykłą przyjemność przeprowadzenia wywiadu z założycielami krakowskiego kolektywu Solid Techno Kick, którzy powracają na łamy portalu w mocnym stylu prezentując swój najnowszy podcast, będący swego rodzaju preludium do wydarzenia które przed nami.

Czytaj

Sam Jones

W wieku 23 lat Sam Jones jest jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych talentów w muzyce Trance. Ma na koncie wydawnictwa w takich labelach jak Armada, Black Hole, Kearnage czy Damaged Records, a jego muzykę supportowali m.in. Armin van Buuren i Ferry Corsten.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4810
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 123
  • Ilość recenzji: 1014

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

O serwisie

Serwis powstał z myślą o ludziach dla których muzyka jest czymś więcej niż tylko dźwiękami płynącymi z głośników, ludziach którzy nie rozstają się z nią na krok, którym muzyka towarzyszy praktycznie w każdej chwili ich życia.

Naszym celem jest dostarczanie im najświeższych informacji związanych z ich pasją oraz promowanie muzyki i wydarzeń z nią związanych.

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy pełni zapału i entuzjazmu postanowili podjąć wyzwanie i uruchomić kanał informacyjny oraz zgromadzić społeczeństwo ludzi którzy pasjonują się wszelkimi odmianami muzyki elektronicznej.

Wortal ten powstał we współpracy z Piotrem Pryjmą, absolwentem Politechniki Krakowskiej kierunku Informatyka, Sebastianem Wilczyńskim, który na co dzień jest programistą w agencji reklamowej Mediaspike z siedzibą w Bostonie oraz Pawłem Kaczorowskim, studentem Politechniki Gdańskiej. Logotyp projektu GlobalTrance.pl wykonał Igor Jankowski, Art Director łódzkiej agencji reklamowej Work Temple. Szata graficzna została zaprojektowana przez Marcina Matuszewskiego, który projektuje serwisy internetowe w jednej z łódzkich agencji reklamowych.

Przy budowie serwisu wykorzystaliśmy technologie:

  • Php 4
  • MySQL 5
  • Smarty oraz inne biblioteki wspomagające tworzenie oprogramowania

Hosting serwisu zapewnia amerykańska firma Dreamhost.

W tworzeniu serwisu biorą również udział uzytkownicy forum dyskusyjnego GlobalTrance. Serwis przez półtora roku współpracował również z internetową rozgłośnią radiową Sense.fm organizując radiowe eventy z udziałem czołowych gwiazd muzyki elektronicznej. Obecnie partnerem radiowym jest Pure.fm, gdzie cyklicznie emitowana jest audycja GlobalTrance Sounds.
4