Global Trance - Global Trance - Portal Muzyki Klubowej - Zapowiedzi Imprez - Najnowsze Utwory i Albumy - Recenzje - Polscy i Zagraniczni DJ's
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Pathar & Rooreck (Solid T

W dniu dzisiejszym mamy niezwykłą przyjemność przeprowadzenia wywiadu z założycielami krakowskiego kolektywu Solid Techno Kick, którzy powracają na łamy portalu w mocnym stylu prezentując swój najnowszy podcast, będący swego rodzaju preludium do wydarzenia które przed nami.

Czytaj

Sam Jones

W wieku 23 lat Sam Jones jest jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych talentów w muzyce Trance. Ma na koncie wydawnictwa w takich labelach jak Armada, Black Hole, Kearnage czy Damaged Records, a jego muzykę supportowali m.in. Armin van Buuren i Ferry Corsten.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 4810
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 123
  • Ilość recenzji: 1014

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Inne

Audycje Radiowe

PONIEDZIAŁEK:

Activa - Borderline Sessions
AH.FM (21:00 - 22:00)
w każdy drugi poniedziałek miesiąca

Jorn Van Deynhoven - Spotlight
AH.FM (17:00 - 18:00)
w każdy drugi i czwarty poniedziałek miesiąca

Arctic Moon - Afterworld
MixCloud.com (od 20:00)
każdy czwarty poniedziałek miesiąca

Sean Tyas - Tytanium Sessions
AH.FM (22:00 - 23:00)
w każdy poniedziałek

Aly and Fila - Future Sound of Egypt
DI.FM (22:00 - 23:00)
w każdy poniedziałek

Matt Darey - Nocturnal
DI.FM kanał ''club Sounds'' (22:00 - 24:00)
w każdy poniedziałek

W & W - Mainstage
AH.FM (18:00 - 19:00)
w każdy drugi i czwarty poniedziałek miesiąca

Paul Oakenfold - Planet Perfecto Radio Show
DI.FM kanał ''Club Sounds'' (19:00 - 21:00)
w każdy poniedziałek

Pedro del Mar - Mellomania Vocal Trance Anthems
DI.FM (22:00 - 23:00)
w każdy poniedziałek

Wil Holland - Enhanced Sessions
DI.FM (19:00 - 20:00)
w każdy poniedziałek

Leon Bolier - Streamlined
AH.FM (19:00 - 20:00)
w każdy drugi i czwarty poniedziałek miesiąca

Sied van Riel - Rielism
AH.FM (20:00 - 21:00)
w każdy drugi poniedziałek miesiąca

Paul Webster - Vision
AH.FM (23:00 - 24:00)
w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca

Ferry Tayle – Flightbook
AH.fm (20:00 - 22:00)
w każdy trzeci poniedziałek miesiąca

Lazarus - Back From The Dead

AH.fm (20.00 - 22.00)
w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca

 

WTOREK:

John 00 Fleming - Global Trance Grooves
DI.FM (20:00 - 22:00)
w każdy drugi wtorek miesiąca

Bryan Kearney - Kearnage

AH.FM (20:00-22:00)
w każdy pierwszy wtorek miesiąca

Solarstone - Solaris International
AH.FM (18:00 - 19:00)
w każdy wtorek

Mr Pit - Universal Selection
AH.FM (21:00 - 22:00)
w każdy drugi i czwarty wtorek miesiąca

MaRLo - Soundcheck
AH.fm (23:00 - 24:00)
każdy drugi wtorek miesiąca

Christopher Lawrence - Rush Hour
DI.fm (22:00-24:00)
każdy drugi wtorek miesiąca

Akira Kayosa - Synthetica
AH.FM (20:00-21:00)
każdy drugi i czwarty wtorek miesiąca

Rank1 - Radio Rush
AH.fm (od 20.00)
każdy drugi wtorek miesiąca

 

ŚRODA:

Ferry Corsten - Corsten's Countdown
DI.FM (20:00 - 21:00)
w każdą środę

Bjorn Akesson - Threshold
AH.FM (22:00 - 23:00)
w każdą drugą i czwartą środę miesiąca

Lange - Intercity
AH.FM (21:00 - 22:00)
w każdą drugą i czwartą środę miesiąca

Orkidea - Radio Unity
AH.FM (21:00 - 22:00)
w każdą trzecią środę miesiąca

Jordan Suckley - Goodgreef Radio
AH.FM (24:00 - 01:00)
w każdą trzecią środę miesiąca

RAM - Grotesque Radioshow
AH.fm (17:00 - 18:00)
w każdą czwartą środę miesiąca

Manuel Le Saux - Extrema
AH.fm (20:00 - 21:00)
w każdą środę miesiąca

Mike Shiver – Captured Radio
DI.fm (18:00 - 20:00)
każda pierwsza i trzecia środa miesiąca

 

CZWARTEK:

Marcus Schulz - Global DJ Broadcast
DI.FM (18:00 - 20:00)
w każdy czwartek

Armin van buuren - A State of Trance
DI.FM (20:00 - 22:00)
w każdy czwartek

Simon Patterson - Open Up
DI.FM (23:00 - 00:00)
w każdą trzecią środę miesiąca

M.I.K.E - Club Elites Sessions
DI.FM (22:00 - 23:00)
w każdy czwartek

Markus Schossow - Tone Diary
AH.FM (22:00 - 23:00)
w każdy czwartek

Nifra - Be Progressed
AH.FM (23:00 - 24:00)
w każdy drugi czwartek miesiąca

John Dopping - The Dark Room
AH.FM (24:00 - 01:00)
w każdy pierwszy czwartek miesiąca

Radion6 - Mind Sensation
AH.fm (18:00 - 19:00)
w każdy czwarty czwartek miesiąca

 

PIĄTEK:

Above & Beyond - Trance Around the World
DI.FM (20:00 - 22:00)
w każdy piątek

Roger Shah - Magic Island - Music for Balearic People
DI.FM (22:00 - 24:00)
w każdy piątek

Mark Sherry - Outburst Radio Show
DI.FM (22:00 - 24:00)
w każdy piątek

Bobina - Russia Goes Clubbing
DI.FM (18:00 - 19:00)
w każdy pierwszy piątek miesiąca

Hardwell - Hardwell On Air
Slam.FM (24:00 - 01:00)
w każdy piątek

Adam Nickey - Trance Experience
AH.FM (15:00 - 16:00)
w każdy pierwszy piątek miesiąca

Giuseppe Ottaviani - GO on Air
AH.FM (23:00 - 24:00)
w każdy trzeci piętek miesiąca

Binary Finary - Interface
DI.fm (od 19:00)
w każdy czwarty piątek miesiąca

 

 

SOBOTA:

Sander van Doorn - Identity
DI.FM (23:00 - 24:00)
w każdą sobotę

Orjan Nilsen - Opinions
AH.FM (18:00 - 19:00)
w każdą pierwszą sobotę miesiąca

Nitrous Oxide - Accelerate Session
AH.FM (22:00 - 24:00)
w każdą pierwszą sobotę miesiąca

 

NIEDZIELA:

Indecent Noise - Radio Bosh
AH.FM (19:00 - 21:00)
w każdą pierwszą niedzielę miesiąca

Anjunabeats Worldwide
DI.FM (18:00 - 20:00)
w każdą niedzielę




4