Global Trance - Global Trance - Portal Muzyki Klubowej - Zapowiedzi Imprez - Najnowsze Utwory i Albumy - Recenzje - Polscy i Zagraniczni DJ's
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Pathar & Rooreck (Solid T

W dniu dzisiejszym mamy niezwykłą przyjemność przeprowadzenia wywiadu z założycielami krakowskiego kolektywu Solid Techno Kick, którzy powracają na łamy portalu w mocnym stylu prezentując swój najnowszy podcast, będący swego rodzaju preludium do wydarzenia które przed nami.

Czytaj

Sam Jones

W wieku 23 lat Sam Jones jest jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych talentów w muzyce Trance. Ma na koncie wydawnictwa w takich labelach jak Armada, Black Hole, Kearnage czy Damaged Records, a jego muzykę supportowali m.in. Armin van Buuren i Ferry Corsten.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
 • Ilość newsów: 4810
 • Ilość artykułów: 43
 • Ilość wywiadów: 123
 • Ilość recenzji: 1014

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Inne

Współpraca

 1. Wymiana banerami oraz linkami
  Chętnie zamieścimy na łamach GlobalTrance.pl w dziale linki wszelkie banery, linki do stron o podobnej tematyce, w zamian za reklamę naszego serwisu.

 2. Patronat imprez
  Jeżeli organizujesz imprezę i chcesz, abyśmy objęli patronat nad tym wydarzeniem napisz do nas!

  Z naszej strony oferujemy:
  • publikację nadesłanych newsów dotyczących imprezy na stronie głównej
  • data imprezy wraz z tytułem pojawi się na stronie głównej pod nagłówkiem „najbliższe imprezy", forum wortalu oraz w serwisach społecznościowych
  • umieszczenie banera imprezy na stronie głównej (750x100 pikseli)
  • organizację konkursu w którym można będzie wygrać zaproszenia na imprezę
  • informacja o konkursie odnośnie imprezy znajdzie się na stronie głównej w rubryce "GlobalTrance.pl poleca" z bezpośrednim linkiem do zapowiedzi umieszczonej w dziale imprezy
  • biografie gwiazd, które będą występować na imprezie mogą znaleźć się w dziale "Scena"


  W zamian oczekujemy:
  • zamieszczenia logo serwisu GlobalTrance.pl na materiałach poligraficznych dotyczących imprezy (plakaty, ulotki, bilety) oraz na stronie internetowej imprezy
  • przekazania akredytacji prasowych dla osób z wortalu, a także darmowych zaproszeń na organizowaną przez państwa imprezę do wykorzystania w konkursie (ich ilość ustalana jest przy okazji ustalania warunków patronatu)

  Istnieje również możliwość indywidualnego dostosowania oferty patronatu medialnego. Wszelkie propozycje prosimy przesyłać na adres: info@globaltrance.pl.

 3. Napisałeś/aś recenzję, artykuł albo zrobiłeś/aś zdjęcia na imprezie i Chcesz je opublikować na GlobalTrance.pl?
  Wyślij je na adres: info@globaltrance.pl. Zdjęcia należy przesyłać skompresowene jednym z ogólnodostępnych programów, wraz z dołączoną informacją gdzie, kiedy i przez kogo zostały one wykonane.

 4. Chcesz dołączyć do osób współtworzących GlobalTrance.pl?!
  Napisz do nas! Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: info@globaltrance.pl

 

GlobalTrance.pl współpracuje z wieloma artystami, producentami, klubami, agencjami muzycznymi oraz rozgłośniami radiowymi. W związku z wciąż dynamicznie rozwijającą się sceną klubową w naszym kraju, a zwłaszcza tej części, jaką zajmuje w niej muzyka Trance oferujemy naszą otwartość, elastyczność oraz pełen profesjonalizm w dziedzinie, w której działamy.

Jeżeli zatem masz inne propozycje współpracy z nami niż te, zaprezentowane powyżej?


Napisz do Nas info@globaltrance.pl. Odpowiemy na każdy list!
4