Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Mayday 2015 - Dortmund, Westfalenhallen

30 kwietnia na 5 parkietach Westfalenhallen w Dortmundzie zgromadziło się ponad 20,000 klubowiczów. Okazją do tego spotkania była kolejna edycja imprezy Mayday, której w tym roku towarzyszył motyw przewodni 'Making Friends'.

 

OGLĄDAJ ZDJĘCIA

Zobacz

Trancefusion – Time To Say Goodbye - Praga, Pałac Przemysłowy

Mówią, że najlepiej jest zatrzymać się na samym szczycie. Po 4 latach, które marka Trancefusion spędziła na rynku, organizatorzy zdecydowali się zorganizować ostatnią imprezę, która odbędzie się 4 kwietnia 2015 roku.

 

OGLĄDAJ ZDJĘCIA

Zobacz

A State Of Trance Festival 2015 - Utrecht, Jaarbeurs

W zeszłym roku Armin świętował 650 odcinek audycji ASOT, któremu towarzyszył motyw New Horizons. W tym roku Armin wraz ze swoją ekipą zabrał Was w zupełnie nową podróż muzyczną o nazwie A State Of Trance Festival.

 

 

OGLĄDAJ ZDJĘCIA

Zobacz

Joris Voorn - Warszawa, 1500m2 do wynajęcia

Końcem grudnia, po czterech latach przerwy, stołeczny klub 1500m2 do wynajęcia odwiedził holenderski DJ i producent - Joris Voorn. Nas również nie zabrakło na tej imprezie, dlatego już dziś możecie zobaczyć nasze zdjęcia z tego wydarzenia.

 

 

OGLĄDAJ ZDJĘCIA

Zobacz

Apokalypsa 15 Years Anniversary - Brno, Bobycentrum

Legendarny muzyczny event, Apokalypsa, świętuje w tym roku swoje 15-te urodziny. Organizatorzy postanowili uczcić ten fakt organizując aż dwie imprezy. Zdjęcia z drugiej edycji znajdziecie poniżej.

 

OGLĄDAJ ZDJĘCIA

Zobacz

Transmission 2014 - Praga, O2 Arena

W ostatnią sobotę w czeskiej Pradze, odbyła się kolejna edycja imprezy Transmission, której towarzyszył motyw przewodni Seven Sins. Nas tam również nie zabrakło a fotorelację z tego wydarzenia znajdziecie poniżej.

 

 

OGLĄDAJ ZDJĘCIA

Zobacz

ElectroCity 2014 - Lubiąż, Klasztor Cystersów

16 sierpnia na terenie Klasztoru Cysterstów w Lubiążu, odbyła się 9 edycja festiwalu Electrocity. Po raz kolejny na kilku scenach wystąpiła światowa elita DJ'ów, a zdjęcia z tej imprezy znajdziecie poniżej.

 

 

 

OGLĄDAJ ZDJĘCIA

Zobacz

Future Sound of Egypt 350 - Lubiąż, Klasztor Cystersów

15 sierpnia na terenie Klasztoru Cystersów w Lubiążu, odbyła się impreza celebrująca 350 odcinek audycji radiowej duetu Aly & Fila. Zdjęcia z tego w pełni darmowego wydarzenia znajdziecie poniżej.

 

 

 

OGLĄDAJ ZDJĘCIA

Zobacz

Sunrise Festival 2014 - Kołobrzeg, Amfiteatr

Ostatni weekend lipca, to od kilkunastu lat trzy najważniejsze dni na muzycznej mapie Europy. Oprócz wielkich festiwali muzyki klubowej w Belgii, Wielkiej Brytanii i Skandynawii, odbywa się nasz flagowy event - Sunrise Festival.

 

 

OGLĄDAJ ZDJĘCIA

Zobacz

Ultra Europe 2014 - Poljud Stadium, Split - dzień 3

Po sukcesie wyprzedanej edycji w 2013 roku, która zgromadziła ponad 100,000 żądnych zabawy klubowiczów, Ultra Europe powróciła z kolejną edycją. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą fotorelacją z drugiego dnia imprezy.

 

 

OGLĄDAJ ZDJĘCIA

Zobacz


4