Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

Ultra Europe 2014 - Poljud Stadium, Split - dzień 2

Po sukcesie wyprzedanej edycji w 2013 roku, która zgromadziła ponad 100,000 żądnych zabawy klubowiczów, Ultra Europe powróciła z kolejną edycją. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą fotorelacją z drugiego dnia imprezy.

 

 

OGLĄDAJ ZDJĘCIA

Zobacz

Ultra Europe 2014 - Poljud Stadium, Split - dzień 1

Po sukcesie wyprzedanej edycji w 2013 roku, która zgromadziła ponad 100,000 żądnych zabawy klubowiczów, Ultra Europe powróciła z kolejną edycją. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą fotorelacją z pierwszego dnia imprezy.

 

OGLĄDAJ ZDJĘCIA

Zobacz

ATB Contact Club Show - Szczecin, Peron 5

W ostatni weekend w szczecińskim klubie Peron 5 odbyła się impreza z udziałem jednego z najbardziej znanych producentów muzyki tanecznej - ATB. Nie mogło nas tam zabraknąć, dlatego już dziś prezentujemy Wam naszą fotorelację z tego wydarzenia.

 

OGLĄDAJ ZDJĘCIA

Zobacz

Mayday 2014 - Dortmund, Westfalenhallen

Full Senses' to motto tegorocznej edycji Mayday, która 30 kwietnia odbyła się w niemieckim Dortmundzie. Po raz kolejny 25,000 uczestników imprezy bawiło się przez pełne 15 godzin przy setach ponad 50 DJ'ów.

 

 

OGLĄDAJ ZDJĘCIA

Zobacz

Trancefusion Power of Elemets - Praga, Pałac Przemysłowy

Prawdziwy trance, najmocniejszy line-up, 13 godzin muzyki, nowoczesna produkcja, najlepsze wizualizacje i efekty, a na koniec, ale na pewno nie ostatni – światowej klasy czołówka DJ'ska.

 

 

OGLĄDAJ ZDJĘCIA

Zobacz

Transmission 2014 - Bratysława, Slovnaft Arena

Transmission to już 10 edycji imprezy i 7 lat z tym formatem. Tym razem była to pierwsza edycja imprezy poza Czechami. Transmission po raz pierwszy zawitało w stolicy Słowacji, a zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie poniżej.

 

 

OGLĄDAJ ZDJĘCIA

Zobacz

Apokalypsa 15 Years Anniversary - Brno, Pavilion P

W tym roku jedna z najstarszych i najczęściej odwiedzanych imprez halowych z muzyką techno w Czechach i Słowacji, obchodzi 15-lecie istnienia. Mowa oczywiście o imprezie Apokalypsa, która w ostatni weekend odbyła się w Brnie.

 

 

OGLĄDAJ ZDJĘCIA

Zobacz

A State of Trance 650 - Holandia, Utrecht

W minioną sobotę obyła się kolejna impreza celebrująca 650 odcinek audycji radiowej A State of Trance. Tym razem bawiliśmy się w holenderskim Utrechtcie. Już wkrótce podzielimy się z Wami naszymi wrażeniami z imprezy, tymczasem zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.

 

 

OGLĄDAJ ZDJĘCIA

Zobacz

Egodrop 4th B-Day - Kraków, Off Centrum & Caryca

W ostatni weekend w krakowskich klubach Caryca i Off Centrum odbyły się 4-te urodziny kolektywu Egodrop. Nie mogło nas na nich zabraknąć, dlatego już dziś prezentujemy Wam zdjęcia z tego wydarzenia.

 

 

OGLĄDAJ ZDJĘCIA

Zobacz

Essential Vibes pres. Mental Asylum Night #2 - Warszawa, Minus Music Club

14 grudnia w warszawskim klubie Minus Music Club, po raz drugi odbyła się impreza Mental Asylum Night, która jak zawsze rozgrzała swoją transową mocą wszystkich obecnych.

 

 

OGLĄDAJ ZDJĘCIA

Zobacz


4