Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Pożegnania nadszedł czas…

Dodano 2018-12-27, o godzinie 06:29

Po blisko 12 latach obecności w polskim internecie, tysiącach newsów i milionach odwiedzin strony - portal GlobalTrance.pl kończy swoją działalność. To najwyższy moment, żeby w końcu podjąć tą trudną decyzję, do której zmusiła nas otaczająca rzeczywistość.

 

 

 

 

 

Przez te blisko 12 lat do naszego grona pasjonatów muzyką klubową i elektroniczną dołączyło wiele osób. Wielkie podziękowania należą się osobom, które zamieszczały na naszych łamach swoje publikacje oraz tym, którzy nas wspierali i pomagali, a których pracy bezpośrednio na portalu nie widać.

Nasza obecność w internecie to ponad 5,5 tysiąca newsów, 1000 recenzji wydawnictw muzycznych, setka ekskluzywnych wywiadów z największymi artystami świata muzyki klubowej. To także niezliczona ilość konkursów, w których rozdaliśmy tysiące płyt CD oraz biletów na patronowane przez nas imprezy w Polsce i za granicą. To także 8 konkursów dla DJ-ów i 5 dla producentów, w których udział wzięło prawie 600 ludzi. Wiele z tych osób obecnie posiada swoje audycje w dużych rozgłośniach internetowych oraz wydaje muzykę w renomowanych wytwórniach muzycznych. Dzięki naszym konkursom zostali zauważeni.

Współpracowaliśmy i patronowaliśmy płytom wydawanym przez polskie labele Sony Music, ProLogic Music, Universal Music i Magic Records oraz wielu zagranicznym labelom, w tym Armada Music, Anjunabeats, Black Hole Recordings, Flashover Recordings czy Enhanced Music.

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, w dniu dzisiejszym na łamach naszego portalu ukazuje się ostatni wpis. Dostęp do treści w serwisie będziecie mieli jeszcze przez najbliższy rok. Po tym czasie strona zostanie zarchiwizowana. Przez jakiś czas zamierzamy jeszcze prowadzić nasz fanpage na Facebooku, więc jeśli macie jakieś pytania czy prośby, to zapraszamy do kontaktu właśnie tam.

 

 

 

Dziękujemy, że byliście z nami przez ten czas!

Zespół GlobalTrance.pl

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4