Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Klub Smolna ogłasza program na nowy sezon

Dodano 2018-12-13, o godzinie 07:01

Czołowy polski klub z muzyką elektroniczną zaprezentował listę artystów, którzy wystąpią w jego murach podczas kolejnego sezonu wydarzeń. Będzie w czym wybierać, bo na Smolnej zagrają m.in. Gorgon City, Honey Dijon, Pan-Pot, Purple Disco Machine, Stephan Bodzin live czy Tiga.

 

 

 

 

 

 

 

 

Po 2 pełnych latach działalności Smolnej w Warszawie wreszcie trzeba to powiedzieć głośno – mamy w Polsce klub, który aspiruje do ścisłej europejskiej czołówki. Nawet w latach świetności nie było jeszcze miejsca, gdzie co tydzień, zarówno w piątek i sobotę, występowałoby tyle gwiazd międzynarodowej sceny muzyki elektronicznej i projektów dawniej w naszym kraju niedostępnych. O kim mowa? W przypadku Smolnej łatwiej wymienić tych, którzy jeszcze nie mieli okazji w tym miejscu zagrać, a na liście największych gwiazd, mających za sobą występy w klubie są m.in. Laurent Garnier, Tale Of Us, Jeff Mills, DJ Koze, Amelie Lens, Dubfire, Modeselektor czy Seth Troxler.

Popularność Smolnej potwierdził sukces organizowanego niedawno przez klub festiwalu Undercity, który w hali warszawskiego Torwaru gościł kilka tysięcy osób. Na trzech scenach wystąpili tam m.in. Adam Beyer, Dixon, Joris Voorn czy Recondite. Kolejny sezon wydarzeń w klubie z pewnością przyniesie następne fantastyczne występy – tak w ciemno można wywnioskować po właśnie ogłoszonych nazwiskach artystów, którzy wystąpią na Smolnej przez najbliższe 6 miesięcy. Z tak długiej listy nie sposób przedstawić każdego, ale są wykonawcy, na których szczególnie warto zwrócić uwagę.

Na początek warto wymienić artystów, którzy zarówno w pełnym koncertowym składzie, jak i w wersji DJ-skiej rozgrzewają największe festiwale i najbardziej znane kluby na całym świecie. Duet Gorgon City dał w tym roku jeden z najlepszych koncertów w trakcie Audioriver, a członkowie grup GusGus i Kiasmos swoją energią wielokrotnie potwierdzali, że kiedy występują w Polsce, czują się niemal jak w domu.

Skoro mowa o parkietowej energii, jak zwykle w murach Smolnej nie zabraknie nocy wypełnionych muzyką house. O te w trakcie nowego sezonu na pewno zadbają m.in. andhim, Catz N Dogz, Denis Sulta, Honey Dijon czy Purple Disco Machine. Co ważne, po raz pierwszy wystąpi w tym miejscu legenda nurtu progressive house i jeden z najbardziej znanych DJ-ów na świecie, czyli Sasha.

Fani mocniejszych brzmień elektroniki również nie będą zawiedzeni. Nie zabraknie przedstawicieli wytwórni Afterlife Mathame, Mind Against, Stephan Bodzin i Woo York; po raz kolejny Smolną odwiedzą Ellen Allien, Pan-Pot i Tiga, a pozycje obowiązkowe dla fanów techno to występy legend tego gatunku, czyli Speedy J i DJ Rush.

 

Lista ogłoszonych artystów na kolejny sezon prezentuje się następująco:

 

Alan Fitzpatrick

andhim

Antigone

Catz ’N Dogz

Dax J

Denis Sulta

Dj Rush

Edu Imbernon

Ellen Allien

Gorgon City

Gus Gus DJ set

Honey Dijon

Hot Since 82

Kas:st live

Kiasmos DJ set

La Fleur

Marcel Fengler

Mathame

Mind Against

Pan-Pot

Purple Disco Machine

Sasha

Slam

Speedy J

Stephan Bodzin live

Tiga

Viken Arman live

Woo York live

 

Więcej na www.smolna38.com  i www.facebook.com/smolna38 

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4