Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

2sher - nowe wydawnictwo, Phatbull i nowy sub-label

Dodano 2018-12-03, o godzinie 09:02

Bombowo zapowiada się końcówka 2018 roku dla Wojciecha Tuszynskiego aka. 2sher, przebywającego na stałe w Londynie. Jak udało nam się dowiedzieć, Wojtek w ostatnim czasie podpisał kontrakt z wytwórnią Reaching Altitude (należącą do najpopularniejszego DJ'a/producenta w Australii - MaRLo), gdzie już za moment ukaże się jego najnowszy singiel "We Are One".

 

 

 

 

Ponadto w wytwórnii Phatbull Records (należącej do Wojtka) aż roi się od nowych talentów z naszego kraju, a ostatnie wydanie - Jackob Roenald pres. Renald - These Days zostało bardzo dobrze przyjęte przez słuchaczy. Wojtek zdradził nam, iż w przyszłym roku możemy spodziewać się nowych wydawnictw od takich nazwisk jak: Paul Miller, Soundlift, Martin Graff, Eva Kade, Francesco Fruci, Jackob Rocksonn i wielu innych.

Na początku 2019 roku będziemy również świadkami powstania nowego sub-label’a Phatbull Records - Phatclub. Celem wytwórni będzie dotarcie do fanów głębszych, wolniejszych i bardziej ambitnych brzmień. W związku z tym zwracamy się również z prośbą do Was producentów muzyki - prześlijcie nam Wasze demo na adres: phatbullrec@gmail.com.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, wytwórnia planuje otwarcie kilku nowych sub-labeli w 2019!

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4