Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Richard Durand powraca do klasycznych brzmień

Dodano 2018-11-07, o godzinie 06:57

Kiedy wymieniamy jego imię i nazwisko, od razu kojarzą nam się takie utwory jak „Always The Sun”, „No Way Home” czy „Wide Awake”. Ten popularny w naszym kraju artysta, przez lata zbudował sobie ogromną rzeszę fanów, za sprawą doskonałych singli oraz genialnych remiksów. Na półkach sklepowych, właśnie pojawił się jego długo oczekiwany, czwarty autorski album „The Air We Breathe”.

 

 

 

Richard Van Schooneveld pokochał muzykę w bardzo młodym wieku, czego efektem były m.in. lekcje nauki gry na fortepianie. W 1997 roku miał miejsce jego pierwszy występ na żywo, kiedy używał jeszcze pseudonimu G-Spott. Pod aliasem Richard Durand nagrał trzy studyjne albumy, przebojowe single oraz wiele ponadczasowych remiksów. Na swoim koncie ma także koncerty w największych klubach oraz na topowych festiwalach, takich jak Mysteryland, Trance Energy, Dance Valley czy Pleasure Island.

Na nowy longplay, wielbiciele popularnego Holendra musieli czekać aż 6 lat, ale cierpliwość się opłaciła, bo wydawnictwo pt. „The Air We Breathe” zawiera łącznie 19 utworów. Znakomity hit „The Air I Breathe” w specjalnej wersji z wokalem Christiny Novelli, znane z setów Richarda produkcje „The Skies Above”, „Savage”, „Pandora”, „Universal Minds”, „Enigma”, „Pelican Rouge” czy „Vortex” oraz nowe, nigdzie wcześniej niepublikowane kompozycje. Klasyczne, emocjonalne brzmienia trance. Wielki powrót do korzeni w wykonaniu artysty, dzięki któremu ta odmiana muzyki elektronicznej wyszła z niszy, trafiając do szerszego grona odbiorców.

Materiał, który udowadnia, że Richard Durand wciąż jest w świetnej formie!

 

Tracklista:

01. Insolidus (Intro Mix) (with Geert Huinink)

02. The Air I Breathe

03. Land Of Angels

04. Kill The Fear (with Mike Schmid)

05. Geert Huinink - The Sacred Vine (Richard Durand Remix)

06. The Skies Above

07. Aida

08. Lotus

09. Universal Minds (with Sied Van Riel)

10. Pandora

11. Cosmic Dawn (with Mark Sherry)

12. Vortex (with Marco V)

13. Toxic

14. Savage

15. Pelican Rouge

16. Boogieman

17. Enigma

18. Lagun

19. The Air I Breathe (with Christina Novelli)

 

 

PREMIERA: 02.11.2018, JUŻ W SPRZEDAŻY!

Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4