Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5294
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Marco V zaprasza na Sensation Poland 2018

Dodano 2018-09-13, o godzinie 10:25

Marco V to żywa legenda holenderskiej sceny muzyki elektronicznej. Jego produkcje, ale także sety posiadają nietuzinkowy styl, który od wielu już lat porywa tłumy. Wszyscy klubowicze, ale przede wszystkim ci starsi wiedzą, że kiedy Marco V znajduje się za konsoletą – na dancefloorze nie ma nudy.

 

 

 

 

„False Night”, „Godd”, „Unprepared” czy jego wyśmienita wersja klasyku od The Killers „Mr Brightside” do tej pory cieszą ucho. „V” wystąpił podczas edycji Sensation White w Polsce w 2006 oraz 2008 roku i jako wielka legenda zagra classic seta podczas nadchodzącej edycji, która odbędzie się 13 października w gliwickiej Arenie!  

Bilety dostępne na ➡ http://www.sensation.com/cities/Gliwice

#MiastoGliwiceZaprasza

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4