Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5275
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Tranceformers - nowa impreza przy granicy z Czechami

Dodano 2018-08-10, o godzinie 07:26

Zanotujcie datę 21 września w waszych kalendarzach. To właśnie wtedy, tuż przy naszej granicy z Czechami, odbędzie się impreza Tranceformers. Nowy cykl imprez to najlepsi DJ’e, najwyższej jakości nagłośnienie, industrialne miejsce, a także zapierające dech w piersiach show laserowe. To wszystko czekać na Was będzie w Ostrawie w klubie BrickHouse DOV.

Line-up tego wydarzenia składa się z najbardziej szanowanych nazwisk na scenie Trance, jak również najbardziej utalentowanych DJ’ów w dzisiejszych czasach. Na imprezie zagrająGiuseppe Ottaviani, John 00 Fleming, Christopher Lawrence, Mark Sherry, Airwave, Driftmoon, Paul Webster i David Rust.

 

 

 

Impreza Tranceformers odbędzie się w nowym unikalnym miejscu o nazwie BrickHouse DOV, które zlokalizowane jest w industrialnej dzielnicy Dolni Vitkovice w Ostrawie. Miejsce charakteryzuje nowoczesne wyposażenie, przyzwoite ceny na barze oraz pojemność na 1500 uczestników. Na imprezie zainstalowane zostanie nagłośnienie marki Funktion-One, zatem spodziewajcie się dźwięku z najwyższej półki. Nie zabraknie laserów oraz innych wizualizacji, które wprawią Was w euforię podczas tej świetnie zapowiadającej się nocy.

Bilety na to wydarzenie zakupić możecie za pośrednictwem serwisów TicketLive lub GoOut. W sprzedaży dostępne są również bilety VIP, które uprawniają do prywatnego dostępu do specjalnej przestrzeni dla VIP’ów z własną szatnią, barem i powitalnym drinkiem.
▶ DJs ◀

★ GIUSEPPE OTTAVIANI 🇮🇹 ★

★ JOHN 00 FLEMING 🇬🇧 ★

★ CHRISTOPHER LAWRENCE 🇺🇸 ★

★ MARK SHERRY 🇬🇧 ★

★ AIRWAVE 🇧🇪 ★

★ DRIFTMOON 🇸🇰 ★

★ PAUL WEBSTER 🇮🇪 ★

★ DAVID RUST 🇬🇧 ★

 

 

▶ godzin imprezy

▶ 8 zagranicznych DJ’ów

▶ 2 sceny

▶ nagłośnienie Funktion-One

▶ laserowe show i wizualizacje

▶ bilety: 

TICKETLIVE: https://www.ticketlive.cz/en/event/tranceformers-ultimate-edition

GOOUT: https://goout.net/en/party/tranceformers-giuseppe-ottaviani+john-00-fleming+dalsi/mhmad/

▶ Miejsce: BrickHouse DOV, Vítkovická 3365, Ostrava, Czechy (dostęp dla niepełnosprawnych)

▶ FB: https://www.facebook.com/events/623565847980243/ 

 

 

 

 

Źródło: Informacja orgnizatora

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4