Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Najlepsze relaksujące utwory na tegoroczne lato

Dodano 2018-08-09, o godzinie 07:10

Każdy z nas ma w swoim życiu chwile słabości, kiedy chcemy znaleźć czas tylko dla siebie. Uciec w nieznane tam, gdzie delikatne melodie połączone z dźwiękami natury przyniosą nam ulgę i pozwolą naładować akumulatory. Prezentujemy kolejną odsłonę naszej nowej relaksującej serii, przy której odpoczniecie i choć na moment wyrzucicie z głowy frapujące Was problemy.

 

 

 

 

Czasem codzienne zadania i obowiązki powodują, że mamy ochotę się wyciszyć. Zapomnieć o wszystkim i przenieść się na rajską plażę, najlepiej gdzieś na bezludnej wyspie. Śpiew ptaków, szum morza, rozgrzany gorącym słońcem piasek i pełen relaks na łonie natury. Dokładnie taki klimat tworzą utwory na nowej serii cyfrowych albumów „Chillout Sessions”.

Wydana w 2017 roku debiutancka odsłona, spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony wielbicieli muzyki downtempo. Jej kontynuacja była więc tylko kwestią czasu. Co usłyszymy tym razem? Wśród 20 pozycji, jakie znajdziemy na składance pt. „Chillout Sessions 2018” m.in. akustyczna wersja przeboju „Crazy” od Lost Frequencies i Zonderling, hit „Serendipity” z nowego albumu Chicane, cudowna kompozycja „Always” z repertuaru Above & Beyond i Zoë Johnston, singiel „Lost” utalentowanej wokalistki VASSY czy produkcja „Underwater” amerykańskiego projektu Gabriel & Dresden.

Nic nie zastąpi odpoczynku, przy najlepszych chilloutowych brzmieniach. Dlatego usiądźcie wygodnie w fotelu, włączcie play i rozkoszujcie się tymi błogimi dźwiękami.

 

Tracklista:

01. Super8 & Tab - Aave

02. Joysticker - Say

03. Eelke Kleijn feat. Therese - Shed My Skin (Chill Out Mix)

04. Chicane - Serendipity

05. Above & Beyond feat. Zoë Johnston - Always

06. KRYGA feat. Axel Ehnström - Dive

07. Lost Frequencies & Zonderling feat. David Benjamin - Crazy (Acoustic Version)

08. Jan Blomqvist - Connect One

09. Husman feat. The Spacies - A Be

10. Fox Invasion & Equo feat. KoSSen - Hold It

11. Sebastian Davidson & Melosense - Leave U Here

12. Da Hool feat. Julia Detomaso - Own The Night (Acoustic Version)

13. Manu Zain - Follow

14. Wallaby feat. Ke'nekt - Messin' Around

15. Brunelle feat. Laura White - Ladykiller (Acoustic Version)

16. Louise Rademakers - Nostalgia

17. VASSY - Lost (Acoustic Version)

18. Gabriel & Dresden feat. Jan Burton - Underwater

19. Ollow - Choice

20. ilan Bluestone - Eclipse

 

PREMIERA: 03.08.2018, JUŻ W SPRZEDAŻY!

TYTUŁ DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE CYFROWO

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4