Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Poznaliśmy kolejne nazwiska festiwalu Undercity

Dodano 2018-08-07, o godzinie 07:21

Organizatorzy nowego multimedialnego festiwalu Undercity odkrywają kolejne karty w muzycznym programie imprezy. Do ogłoszonych wcześniej headlinerów, takich jak Dixon czy Dubfire, dołączają Joris Voorn i Recondite, a w szerokim lineupie wydarzenia znaleźli się również Kollektiv Turmstrasse DJ set, Nastia i Xhin.

 

 

 

 

Doskonale znany polskiej publiczności (m.in. po występach podczas Audioriver i Open’er Festival) Joris Voorn to wiodąca postać międzynarodowej sceny house i techno, której zarówno produkcje studyjne, jak i sety na żywo są uwielbiane przez fanów na całym świecie. Holender ma na swoim koncie wiele świetnych wydawnictw – na czele z popularnymi „Goodbye Fly”, „We’re All Clean” czy „Ringo”, jak również remiksami utworów m.in. dla Röyksopp czy Roberta Babicza.

Recondite jest jednym z najbardziej charakterystycznych twórców na scenie muzyki elektronicznej ostatnich lat, który zachwyca słuchaczy połączeniem delikatnych brzmień i parkietowej energii. Artysta współpracował m.in. z tak wpływowymi wytwórniami, jak Dystopian, Afterlife czy Innervisions, a rozgłos u szerszej publiczności przyniósł mu m.in. utwór pt. „Levo”, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej nagradzanego serialu produkcji HBO pt. „The Young Pope”.

Kollektiv Turmstrasse to duet, który od lat występuje w różnych miejscach globu, a w Polsce zawsze jest przyjmowany przez fanów w szczególny sposób. Christian i Nico wśród międzynarodowej publiczności zasłynęli m.in. takimi hitami, jak „Sorry Im Late” czy „The Last Day”, wydanymi w należącej do Solomuna oficynie Diynamic Records. Podczas festiwalu Undercity Kollektiv Turmstrasse zagra DJ set.

Nastia to pochodząca z Ukrainy DJ-ka, producentka i promotorka, która współcześnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na scenie. Arystka występowała już w tak uznanych miejscach, jak Panorama Bar w Berlinie czy Cocoon na Ibizie, a jeszcze w tym roku odwiedzi m.in. The BPM Festival w Portugalii. Do mocnej już reprezentacji brzmień techno dołączył też Xhin – ceniony producent, który ma na koncie wydawnictwa w tak znanych wytwórniach, jak Stroboscopic Artefacts, Token czy CLR.

Festiwal odbędzie się 3 listopada w warszawskiej Hali Torwar, a wejściówki na wydarzenie są dostępne w sprzedaży na stronie undercity.pl, w trakcie wszystkich wydarzeń w klubie Smolna oraz jego biurze od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00, a także w bileteriach: Biletomat.pl, Eventim.pl, eBilet.pl i Going.

---

Undercity to multimedialny festiwal, podczas którego można będzie usłyszeć ponad 20 artystów reprezentujących czołówkę światowej sceny muzyki elektronicznej – wśród dotychczas ogłoszonych wykonawców są m.in. Dixon, Dubfire, Joris Voorn, Recondite, Kollektiv Turmstrasse dj set, Roman Poncet, Extrawelt live i Nastia. Ich występom towarzyszyć będzie rozbudowana oprawa multimedialna w postaci instalacji świetlnych, wizualizacji i dedykowanej scenografii. Wydarzenie odbędzie się 3 listopada w Hali Torwar, a jego organizatorami są twórcy klubu Smolna.

 

 

 

Źródło: Informacja prasowa

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4