Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Smolna ogłasza nowy sezon!

Dodano 2018-08-03, o godzinie 06:55

Jeden z najważniejszych punktów na muzycznej mapie Polski oraz miejsce polecane m.in. przez międzynarodową redakcję Mixmaga, czyli warszawski klub Smolna, właśnie ogłosił listę artystów, którzy będą bohaterami jesienno-zimowego sezonu wydarzeń. W programie znalazły się występy m.in. takich artystów, jak Amelie Lens, Brodinski, Fatboy Slim, John Digweed czy Marcel Dettmann.

 

 

 

 

 

 

Na przestrzeni prawie 24 miesięcy, Smolna stała się kultowym miejscem dla fanów różnych brzmień muzyki – w każdy weekend występują tu znani przedstawiciele międzynarodowej sceny elektronicznej i najlepsi polscy DJ-e, a ponadto co jakiś czas pojawiają się tutaj koncerty na żywo. Przestrzeń kamienicy przy ul. Smolnej 38 w Warszawie została zaaranżowana w taki sposób, aby każdy mógł poczuć się tutaj jak w domu i swobodnie przetańczyć całą noc w klubowej części na dole, odpocząć przy drinku na patio czy usiąść wygodnie w niedawno otwartym Hideoutcie, gdzie znajduje się również sklep z winylami.

Muzyka w tym miejscu odgrywa najważniejszą rolę, co potwierdza program klubu – wcześniej można było tu usłyszeć takich gigantów sceny, jak Laurent Garnier, Jeff Mills, Tale Of Us, DJ Koze czy Tiga, a kolejny, właśnie ogłoszony sezon wydarzeń na pewno ucieszy wielu fanów elektroniki.


Oto pełna lista artystów, których można będzie usłyszeć w nowym sezonie w klubie Smolna:

 

Adriatique

Amelie Lens

Answer Code Request

Black Sun Empire

Blawan

Cleric

Denise Rabe

dOP

Eats Everything

Efdemin

Fatboy Slim

Giorgia Angiuli

Giorgio Gigli

John Digweed

Kobosil

Kwartz

Luke Slater

Marcel Dettmann

Oliver Koletzki

Polar Inertia

Rebekah

Reinier Zonneveld

Ryan Elliott

SHDW & Obscure Shape

Ten Walls

Wrong Assessment

Vril

 

Więcej na www.smolna38.com i www.facebook.com/smolna38

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4