Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Markus Schulz i Emma Hewitt z dwoma remiksami

Dodano 2018-07-09, o godzinie 12:06

Po ukazaniu się pierwszej kolaboracji Markusa Schulza i Emmy Hewitt, klip do ich wspólnego numeru był pierwszym teledyskiem w karierze Markusa, który najszybciej osiągnął milion wyświetleń w serwisie YouTube. Teraz światło dzienne ujrzała EP’ka ‘Safe From Harm’ z remiksami Giuseppe Ottavianiego, Dylhen i samego Schulza.

 

 

 

 

Po sukcesie radiowej wersji ‘Safe From Harm’, Markus postanowił raz jeszcze zmierzyć się z tym numerem, w efekcie czego na wspomnianej wyżej EP’ce znajdziemy jego ‘In Bloom Mix’. Nie możemy zapominać również o interpretacji mistrza Ottavianiego, który zasłużył na najlepsze miejsce wśród całej trójki, która na wydawnictwie zamyka jedna z twarzy labela Coldharbour - Dylhen.

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4