Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Film dokumentalny duetu Cosmic Gate już w sieci

Dodano 2018-06-11, o godzinie 07:53

Rok 2017 to okres, w którym duet Cosmic Gate wydał w dwóch częściach swój ostatni album zatytułowany ‘Materia’. Teraz przyszedł czas na premierę filmu dokumentalnego, który pokazuje jak wspomniany materiał powstawał oraz wszystkiego, co z nim oraz jego twórcami związane.

 

 

 

 

Na filmie nie zabrakło ujęć z ważnych wydarzeń, które odwiedzili Cosmic Gate w ubiegłym roku, takich jak ADE w Amsterdamie, Winter Music Conference w Miami, Tomorrowland w Belgii, ale również imprez promujących album ‘Materia’ w Ministry of Sound w Londynie czy Exchange w Los Angeles.

Przed kamerą Nic & Bossi rozmawiają o wcześniejszych latach swojej kariery i o tym, jak niektóre wydarzenia czy inspiracje potrafiły odegrać ważną rolę podczas prac nad ich albumami. Dokument pokazuje również wielką więź łączącą dwójkę wspomnianych producentów.

Dokument ‘Materia’ jest już dostępny w sieci i obejrzeć możecie go poniżej.

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4