Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Beats For Love 2018 - Sigma, Sinister Souls i bilety jednodniowe

Dodano 2018-06-07, o godzinie 09:54

Beats For Love zbliża się wielkimi krokami! Już od 4 lipca w czeskiej Ostrawie przez cztery dni będziemy świętować kolejną edycję jednego z największych festiwali muzyki elektronicznej w środkowej Europie. Na festiwalowych scenach zobaczymy blisko 400 artystów spod znaku house, trance, EDM, techno, drum&bass, breakbeat, hardcore i hardstyle czy electroswing. Galantis, Alan Walker, Roger Sanchez, ANDY C, Sub Focus, Black Sun Empire, CamelPhat, Luca Agnelli czy Noisecontrollers - to tylko garść szyldów z tegorocznego line-upu!

 

 

 

 

Mimo, że do festiwalu pozostał już niecały miesiąc, lista wykonawców wciąż rośnie! Do muzycznego składu Beats For Love 2018 dołączyli niedawno między innymi londyński duet, twórcy hitów takich jak “”Nobody to love” czy “Changing” - SIGMA! Line-up zasilili także holenderski projekt DJ-ów i producentów Sinister Souls, angielski duet Matrix & Futurebound, który pojawił się także na pierwszej edycji festiwalu, przedstawiciel brytyjskiego reggae Sweetie Irie czy węgierski projekt Beatman & Ludmilla. Nie zabraknie także reprezentantów polskiej sceny - do wcześniej ogłoszonych DJ-a Drivera oraz Cherry aka BreakNtune dołączyli DJ Kuba & Neitan!

Do polskiej przedsprzedaży trafiły już jednodniowe bilety na każdy festiwalowy dzień. Sprawdźcie rozpiskę, by nie przegapić najważniejszych występów:

 

ŚRODA (4.7.2018)

Roger Sanchez, ANDY C, Jade, Mindscape, Full Intention, ARIES, Noisecontrollers i inni

 

CZWARTEK (5.7.2018)

Galantis, Sub Focus, Black Sun Empire, DANNIC, Luca Agnelli, Dj Mad Dog, W.h.a.t.a.m.i i inni

 

PIĄTEK (6.7.2018)

SIGMA, Matrix & Futurebound, Foreign Beggars, The Upbeats, Teddy Killerz, CamelPhat, Bass Modulators i inni

 

SOBOTA (7.7.2018)

Alan Walker, Youngr, La Coka Nostra, Brookes Brothers, Nãnci and Phoebe, Deekline i inni

 

Bilety na Beats For Love 2018 dostępne są w polskiej przedsprzedaży w wersji elektronicznej. 4-dniowe karnety, wejściówki jednodniowe oraz bilety campingowe i parkingowe znajdziecie na www.b4l.pl/bilety

 

Beats For Love

4-7 lipca 2018 / Ostrava, Czechy

BILETY: www.joyStore.pl/beats-for-love

FB: www.fb.com/beats.for.love.poland

EVENT: bit.ly/B4L-2018-event

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4