Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Breslau Techno wydają drugą część swojej kompilacji

Dodano 2018-05-15, o godzinie 07:02

Po siedmiu latach ekipa Breslau Techno przygotowała dla Was kolejną odsłonę składanki VA - Breslau Underground, czyli płyty, która zawiera w sobie serce wrocławskiej elektroniki. Na ich najnowszym wydawnictwie usłyszycie kawałki wrocławskich producentów i DJ'i takich jak: Mistic, Mathias Nova, Asit, Holy3, Drador, Nasty, Matbe, ART.NULL, Milecki, 61st Draft Pick i utwór duetu Choromański / Kurowicki. 

 

 


Edycja 2018 składanki VA – Breslau Underground zostanie wydana przez Breslau Techno Records, którego studio znajduje się w Art Hub Tamka. Pierwsza edycja krążka ukazała się 4 kwietnia 2011 roku, nakładem [punkt.]rec.

"Fakt, że możemy kontynuować tak wspaniałą ideę wspierania lokalnych artystów niezmiernie nas cieszy. Mamy w planie z tej okazji z hukiem otworzyć sezon plenerowy pod chmurką! Dla pierwszych kilkudziesięciu osób czekać będzie limitowana edycja VA - Breslau Underground vol.2, kto pierwszy ten lepszy, także do zobaczenia!" 

Z okazji premiery kompilacji organizowana jest impreza, która już w najbliższy piątek odbędzie się w Art Hub Tamka we Wrocławiu. Line-up:

Mistic [Breslau Techno]

Matbe [Breslau Techno, Subwoofer Records, Doga Records]

Lukas Hert [Sqad]

Mathias Nova live act [Eastern Disco / Deep Sound Academy]

Nasty [Breslau Techno]

Drador [Breslau Techno, Crunch Control, Traquency Records]

Solid Moods live act [Wrocław]

Milecki [Wrocław]

NÅT [Wrocław]

Ant0n [Wrocław]


 

VISU: VJ Optical

FB: https://www.facebook.com/events/635112333499446/ 


Miło nam poinformować iż zarówno płyta jak i cała impreza objęta jest patronatem Radia Luz!

 

 

 

 

Źródło: Informacja organziatora

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4