Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Promocja na warsztaty Masterclass by EQulibrium Sounds

Dodano 2018-04-16, o godzinie 07:21

Wiosna już za oknem a więc czas na wyzwania. Lecz czasami pewne przeszkody, nie pozwalają Tobie osiągnąć tego czego chcesz. Prawda? Czy masz z tym problem, by w pełni wykorzystać swój muzyczny potencjał? Zastanawiasz się, czy dowiedziałeś się już wszystkiego o produkcji muzyki? Czy gdy wysyłasz maila z utworem do wytwórni, a w odpowiedzi na Twoją wiadomość otrzymujesz e-mail o treści... "Your track is good but ..."? Warsztaty EQulibrium Sounds są właśnie dla Ciebie!

 

 

Zadajesz sobie pytanie: Dlaczego? Ponieważ przekażemy maksymalnie praktyczną wiedzę od osób wybitnych, która pozwoli Tobie skrócić drogę do MUZYCZNEGO SUKCESU. Zapraszam Cię na jedyne w Polsce wydarzenie "Masterclass", które odbędzie się 9 czerwca 2018 w w sali konferencyjnej Iness Hotel w Łodzi. Gwiazdą, która podzieli się z Tobą swoją wiedzą, to znany wszystkim miłośnikom gatunku trance - A.R.D.I

 

Promocja dla wszystkich znajduje się na wydarzeniu na Facebooku.

Bilety dostępne tutaj:

https://www.ebilet.pl/.../e.../masterclass-by-equlibrium-sounds/

#masterclass #equlibriumsounds #trance #musictheory #music

 

 

 

Źródło: Informacja prasowa

 

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4