Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5314
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Weteran sceny techno wystąpi na Smolnej

Dodano 2018-04-13, o godzinie 07:39

Charyzmatyczny DJ i producent, Marco Bailey będzie bohaterem kolejnego wydarzenia w klubie Smolna. Belgijski artysta wystąpi w Warszawie 14 kwietnia. Marco Bailey to postać, która aktywnie działa w elektronice od dokładnie trzech dekad. Jego oficjalny debiut sceniczny odbył się w 1988 r, kiedy Belg miał zaledwie 18 lat.

 

 

 

 

Po 7 latach występów jako DJ, przyszedł czas również na premierowe wydawnictwo, które ujrzało światło dzienne w 1994 roku. Od tego czasu miał okazję współpracować z wieloma wpływowymi wytwórniami, a także sam stworzył własne labele – MB Elektronics i MB Selektions, gdzie wydawał utwory m.in. takich artystów, Tom Hades, Joey Beltram czy Luigi Madonna. Ponadto, po połączeniu sił z Cristianem Varelą otworzył wytwórnię Pornographic Recordings.

Dorobek wydawniczy Marco Baileya jest ogromny, ale Belg jest również bardzo docenianym DJ-em, który przez lata swojej działalności zwiedził mnóstwo klubów i festiwali na całym świecie – mowa tu m.in. o tak popularnych wydarzeniach, jak Tomorrowland czy Ultra Music Festival. Polscy fani mogą go pamiętać chociażby z występu podczas festiwalu Mayday.

Poza Baileyem, tej nocy na dwóch scenach wystąpi również lokalna czołówka DJ-ska – Dasein, Truant, Simon Mattson, Seb Skalski i Sebastian Oscilla. Pełny line-up wygląda następująco:

 

Main Stage

Marco Bailey

Dasein

Truant

 

Patio

Simon Mattson

Sebastian Oscilla

Seb Skalski

 

 

FB: https://www.facebook.com/events/1894522247287014/  

Więcej na www.smolna38.com i www.facebook.com/smolna38

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4