Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5310
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Ekipa Suck My Bass prezentuje swój nowy projekt

Dodano 2018-03-13, o godzinie 07:28

23 marca zapraszamy do klimatycznych wnętrz klubu Black Moon – to tam zainaugurujemy nasz nowy cykl imprez ale i zupełnie nową idee i jakość – wszystko pod nazwą Vøodøo. Kult muzyki i cielesne doświadczenia będą nam przyświecać przy każdym spotkaniu z Wami. Jako ekipa Suck My Bass na przestrzeni lat zebraliśmy wielkie doświadczenie – muzyczne i promotorskie – chcielibyśmy teraz to wszystko przełożyć na coś nowego. Elementy religii i spirytyzmy wybrzmiewać tu będą z głębokimi dźwiękami techno aby dokonać kultu na naszych ciałach i zmysłach.

Możecie kojarzyć nas z legendarnych wg kilku górali imprez w Młynie Sułkowice oraz Sali Gotyckiej. Organizowaliśmy sylwestrowy Behind The Mask oraz showcase wytwórni Avian oraz Watergate. Do tego import najlepszych zawodników na scenie: Oscar Mulero, Tommy 47, Rommek, Subjected, Eomac, Lucy, Dinky, Hobo…

Jedyne, co możemy zdradzić to tylko to, że można spodziewać się niespodziewanego. Kilku dniowa praca dekoratorów zmieni miejsce nie do poznania i nada odpowiedni klimat aby przeprowadzić z Wami obrzęd Voodoo. Szykujcie się na nowe doświadczenia…Noc poprowadzą:

▲ Apeiron (Kuba Korta b2b Jacek Grzebisz)
https://soundcloud.com/apeirondeep

▲ Chałup
https://soundcloud.com/pawelchalupa

▲ myself
https://soundcloud.com/myself_recordings

▲ Dave Haco
https://soundcloud.com/dave-haco

 

Noc przygotują:

▲ KXANGANGANG

Noc oświetli:

▲ Vj DDoS

MUSIC. EXPERIENCE. PLATFORM

 

Więcej na:

https://www.facebook.com/Vooooooodooooooo/ 

https://www.facebook.com/events/224257374787586/  

 

 

 

Źródło: Informacje organizatora

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4