Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5310
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Revive Festival b4 i after

Dodano 2018-03-10, o godzinie 06:49

Oficjalny before Revive Festival odbędzie się dzisiaj w klubie Smolna. Ta noc to również 5 lecie labela Involve Records. Tym razem do Warszawy przyjadą reprezentaci cenionej wytwórni, czyli Regal, Boston 168 live i Exilles.

 

 

 

 

 

 

 

Po wielu świetnych występach przedstawicieli sceny techno, takich jak Jeff Mills, Rodhad i Len Faki, warszawski klub Smolna w swoich murach będzie gościł producentów i DJ-ów związanych ze znaną wytwórnią Involve Records. To tam swoje produkcje wydają m.in. Regal, Boston 168 oraz Exilles i właśnie te trzy projekty będą reprezentować Involve w Warszawie.

Fanów elektroniki czeka więc święto muzyki techno i brzmień acid, ale to nie jedyne nurty, które będzie można usłyszeć tej nocy, ponieważ klub Smolna na to wydarzenie otwiera wszystkie swoje przestrzenie. Poza mocniejszą elektroniką na głównej scenie, na Patio, za sprawą Toma Palasha, Subcode’a i Propana można będzie posłuchać cieplejszych i energetycznych brzmień house, a w Dżungli zatańczyć do różnorodnej, tanecznej selekcji Eltrona, czyli specjalisty w rozgrzewaniu parkietów od wielu lat.

 

Line-up: 

Regal

Boston 168 live Exilles

Błażej Malinowski Terstin

Prøpan

Subcode

Eltron 

 

Wydarzenie: https://web.facebook.com/events/166949073950777/ 

 

Natomiast oficjalne afterparty obędzie się kilkaset metrów dalej - w klubie Luzztro. 18 marca - start 08:00. 

 

Line-up: 

Secret Guest 

ADM b2b Cord Drumaddition 

Maureen 

Raven 

RTMTS 

Wyssogota 

 

Wydarzenie: https://web.facebook.com/events/224311424798767/  

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4