Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5310
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Masterclass - A.R.D.I. by EQulibrium Sounds

Dodano 2018-03-11, o godzinie 07:09

Masterclass by EQulibrium Sounds to intensywne stacjonarne warsztaty produkcji muzyki elektronicznej prowadzonych przez najbardziej znanych i cenionych polskich oraz zagranicznych producentów. Naszym wspólnym celem jest popchnięcie Was do przodu. Pierwsza edycja przedsięwzięcia odbędzie się 9 czerwca w Łodzi w hotelu Iness, a prelegentem, który przedstawi podczas niej swoją wiedzę, będzie Adrian Wójcik, znany miłośnikom gatunku trance pod pseudonimem A.R.D.I. Czy wiedzę, która masz już dziś wprowadziłeś w swoje życie? Dlatego “Masterclass” jest tak skuteczny, wyrobi odpowiednie nawyki w strategicznym myśleniu. Bądź częścią tej muzycznej przygody.

 

 

 

Bilety na "Masterclass":

- Pierwsza pula biletów 200 zł - 30 szt.

- Druga pula biletów 300 zł. - 20 szt.

Sprzedaż biletów u Naszego dystrybutora "eBilet.pl":

https://www.ebilet.pl/muzyka/elektro-techno/masterclass-by-equlibrium-sounds/ 

 

  

 

Nagrody dla uczestników:

- 2 godzinna konsultacja z prelegentem A.R.D.I.'m (dla jednej osoby).

- 3 autorskie banki dźwięków od EQulibrium Sounds do syntezatora Access Virus (dla trzech osób).

- 1 autorski bank dźwięków od EQulibrium Sounds do VST "SPIRE" (dla trzech osób).

- Voucher na kolejny "Masterclass" 20% OFF (dla wszystkich uczestników warsztatów).

- EXTRA MILE*

- Współpracujemy z wytwórnią muzyczną Phatbull, która zagwarantuje profesjonalny A&R oraz Mastering utworu i indywidualną relację z uczestnikami warsztatów “Masterclass” by EQulibrium Sounds.*

 

 

Harmonogram wydarzenia:

Całość szkolenia oparta będzie o analizę wybranych projektów mojego autorstwa (utworów trance) i przekazaniu wiedzy z zakresu:

1. Miks utworu - "od teorii do praktyki" Przed przejściem do praktyki, przedstawię Wam krótki wstęp o teorii miksowania utworu; opiszę moje podejście do tego zagadnienia; omówimy wspólnie główne założenia i zasady, które są uniwersalne podczas procesu miksowania utworu.

2. Druga, ważniejsza część tego zagadnienia, będzie oparta już o konkretne projekty utworów; przeanalizujemy kilka projektów, a następnie rozłożymy je na czynniki pierwsze pod względem miksowania.

3. Poruszymy kwestię miksowania stopy z basem, co jest fundamentem całego zagadnienia 'mixu' w tym gatunku (omówię przykłady na własnych projektach oraz stworzymy kilka nowych podczas warsztatów)

4. Co ma wpływ na dynamikę utworu? - omówienie na podstawie projektów.

5. Layering (miksowanie różnych warstw scieżek) jako nieodzowna część każdego projektu.

6. "EQ is your weapon" - Eqalizacja jako narzędzie do wyciągniecia potencjału z utworu i "czyszczenia" 'mixu'.

7. Kompresory, limitery - "Broń obosieczna". Kompresory i limitery to prawdopodobnie najbardziej skomplikowane narzędzie podczas miksowania dla poczatkujących. Dla osób, którzy wiedza od początku, jak ich używać, to wspaniałe narzędzie, jednak bez doświadczenia, możemy narobić nim wiele krzywd sobie i naszej pracy. Ostatnim punktem "Masterclass" będzie nauczenie Was odpowiedniego używania wspomnianych narzędzi.

Na końcowym bloku będzie czas na pytania i odpowiedzi. Wspólnie wymienimy się doświadczeniami na zasadzie tzw. "burzy mózgów". Podczas tej części wykładu będziecie również mieli możliwość analizy utworów i poddania się krytyce pozostałych uczestników.

 

Nocleg w hotelu Iness dla zainteresowanych:

Pokój 1 osobowy 189 zł ze śniadaniem.

Pokój 2 osobowy 209 zł ze śniadaniem.

 

8 godzinne warsztaty przekażą Ci maksymalną praktyczną wiedzę, uczymy nowocześnie. Ukończone warsztaty poświadczymy certyfikatem uczestnictwa. Czas odkryć zupełnie nowy poziom nauczania produkcji muzycznej.

 

http://equlibriumsounds.com

https://www.facebook.com/equlibriumsounds/

https://www.facebook.com/events/149704709154184/ 

https://www.ebilet.pl/muzyka/elektro-techno/masterclass-by-equlibrium-sounds/ 

 

Zdjęcia: Adverdesign

Muzyka: EQulibrium Sounds

 

Widzimy się 9 czerwca, zapraszamy.

 

 

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4