Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5275
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Cykl imprez TechFire powraca do Wrocławia

Dodano 2018-01-12, o godzinie 07:51

W piątek 19 stycznia spotykamy się na kolejnej wrocławskiej edycji TechFire w klubie Black Moon. Ciśniemy szeroko pojęte 4x4 i brzmienia zawierające techniczny pierwiastek. Usłyszeć będzie można zarówno czyste techno w jego najbardziej pierwotnej postaci, a także, obok surowych i minimalistycznych struktur, serwować będziemy rzeczy z nowej szkoły i pokażemy jak ta muzyka nieustannie ewoluuje i wygląda teraz. Wraz z upływem godzin zwiększamy liczbę BPM i idziemy w stronę ciężkiego, brudnego i bezkompromisowego techno w kwaśnym i energetycznym wydaniu.

 

 

 

 

LINE-UP:

► Wojti - Autonoma (Wrocław)
https://www.mixcloud.com/Wojti/

► Mistic - BRESLAU TECHNO (Wrocław)
https://soundcloud.com/dip-mistic
https://www.facebook.com/BreslauTechno/

► Shamanic - STK - Sound System (Kraków)
https://soundcloud.com/shamanic-pandemic
https://www.facebook.com/solidtechnokick/

► Lord - STK - Sound System (Kraków)
https://www.facebook.com/solidtechnokick/
https://www.facebook.com/GlobalTrancePolska/

► Miko'Why - GanjaClinik (Kalisz)
https://www.facebook.com/MikoWhyMusic/
https://www.mixcloud.com/mikołaj-grzegorek/

► Lopo - Punk Fiction (Piotrków Tryb.)
https://www.mixcloud.com/Lopo-Punk-Fiction

 WIZUALE:

► CC Prokula - KontrQltura Collective / Wildtǝkk Sound System (Wrocław)

FB: https://www.facebook.com/events/560155344332496/ 

Muzyka: Techno / Acid / Hard 

Czas: 19.01.18 / Piątek / Start: 22:00

Biletu: 15 pln

Miejsce: Black Moon / ul. Robotnicza 8/ Wrocław

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4