Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5275
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Miss Kittin i Glitter Confusion już jutro w Warszawie

Dodano 2018-01-11, o godzinie 07:44

12 stycznia w warszawskim klubie Smolna wystąpi charakterystyczna, francuska DJ-ka nazywana królową electro, czyli Miss Kittin. Towarzyszyć jej będzie grupa artystyczna z Polski – Glitter Confusion. Na scenie głównej supportować ich będą Simon Mattson i Avtomat.

 

 

 

 

 

Pochodząca z Grenoble Miss Kittin karierę zaczęła w 1994 roku, ale największą sławę zyskała dzięki współpracy z The Hacker, z którym wydała single „1982” czy „Frank Sinatra”. Krótko po tym – w 2004 roku – ukazał się jej pierwszy solowy album, czyli „I com”. Od tamtej pory artystka zdołała już kilka razy objechać świat ze swoim show, podczas którego wychodzi poza ramy typowego DJ-skiego występu. Miss Kittin często krzyczy do mikrofonu, wychodzi do tłumu czy nagle puszcza kawałki Prince’a. Co ciekawe – artystka jest związana nie tylko ze sceną klubową, ale także propaguje związki partnerskie we Francji, wywiera wpływ na tzw. kulturę fetish i dzięki niej wiele dziewczyn uwierzyło, że za deckami nie musi stać tylko mężczyzna.

Z okazji występu Miss Kittin specjalny performance szykuje Glitter Confusion – inicjatywa niezależnej grupy artystów i artystek, która spotka się w surowej przestrzeni klubu, zamieniając ją w interaktywną wystawę. Podczas swoich akcji łączą ze sobą wiele dziedzin sztuki takich jak rzeźba, video-art, fotografia analogowa, grafika czy muzyka. Dzięki wizytacji Glitter Confusion będzie można obejrzeć prace młodych, niezależnych artystów i zobaczyć występy na żywo, które rzadko pojawiają się na typowych klubowych nocach. Nie wiadomo co dokładnie może się wydarzyć ale wiadomo, że będzie to coś dziwnego i intrygującego.

 

Miejsce: Smolna

Data: 12.01.2018

Tix: 30/40

Start: 23:30

After 5:30-20pln

 

Więcej na:

www.smolna38.com

www.facebook.com/smolna38

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4