Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5275
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Prześladowca Johna Digweeda skazany

Dodano 2018-01-09, o godzinie 07:32

49-letnia kobieta ze Szkocji została skazana przez sąd na 120 dni więzienia, w zawieszeniu na dwa lata. Jest to kara, która spotkała ją za prześladowanie w ostatnich miesiącach Johna Digweeda.

Sharon Rennie, mieszkanka Dundee, w okresie od czerwca do października wysyłała niezliczone ilości maili do Digweeda, w których określała siebie jako największego fana artysty. Maile różniły się treścią, od tych zawierających słowa podziwu, po bardziej ofensywne i obrażające. Sam Digweed nigdy nie odpowiedział na żaden z nich.

Wspomniana kobieta, która miała obsesje na punkcie Digweeda, próbowała wyciągnąć jego numer telefonu od agenta artysty, udając starą znajomą. Podczas występu Johna na The Social Festival, kobiecie udało się zbliżyć do Digweeda, pocałować go i zapytać czy pójdzie z nią do jej domu. Trzy dni później kobieta pojawiła się w pobliżu domu artysty rozpytując sąsiadów czy trafiła pod dobry adres, bo chciałaby przeprowadzić z nim wywiad. Podczas tego zajścia została wezwana policja.

Ostatecznie Sharon Rennie dostała zakaz kontaktowania się z Digweedem i jego żoną oraz wizyt w mieście rodzinnym Digweeda, przez kolejne pięć lat.

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4