Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Irregular Synth

Irregular Synth karierę DJ'ską rozpoczął w bardzo młodym wieku w Neapolu, miastu, z którego pochodzi wielu znanych artystów gatunku Techno. Dziś, dzięki swojemu unikalnemu talentowi, ciężkiej pracy, niezliczonych sukcesach oraz bogatych muzycznych korzeniach, Irregular Synth jest w czołówce najszybciej rozwijających się i rozpoznawanych artystów na scenie.

Czytaj

Blank & Jones

Legendy muzyki elektronicznej i twórcy wielu znakomitych, klubowych przebojów. Piet Blank i Jaspa Jones, to duet którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Po 8 latach pracy nad innymi projektami, Piet i Jaspa powracają do korzeni wraz z nowym, studyjnym materiałem pt. "#WhatWeDoAtNight", na temat którego i nie tylko zadaliśmy im kilka pytań.

Czytaj

Frankyeffe

Frankyeffe jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących włoskich producentów na europejskiej scenie techno. W 2015 roku wydał swój debiutancki album pt. 'Trenta', który już w marcu promował będzie na imprezie w Krakowie podczas drugich urodzin kolektywu Solid Techno Kick.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5275
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Seth Troxler świętuje na Smolnej 10-lecie swojej pracy

Dodano 2018-01-08, o godzinie 08:53

Smolna i Burn Energy Drink zapraszają na specjalny występ Setha Troxlera. Amerykańska gwiazda muzyki klubowej będzie świętować swoją nową EP-kę wydaną z okazji 10 lat obecności w Europie.

 

 

 

 

Seth Troxler 10 years in Europe” – pod tym hasłem DJ z Detroit da kilka specjalnych występów. BURN Energy Drink, który wsparł to wydarzenie, również od 10 lat organizuje projekt BURN Residency. Warszawski set Seth'a Troxler'a, który od dekady współpracuje z artystami z Europy, zainauguruje BURN Residency 2018. DJ-e z dziesięciu krajów biorący udział w akcji będą mieć szansę wygrania kontraktu wartego 100.000 euro. 

Amerykanin rozpoczął swoją karierę już jako 16-latek grając w klubach kolebki muzyki house i techno, czyli Detroit, gdzie wyrobił swój niepowtarzalny styl. Pracował również jako autor remixów, co pozwoliło mu na wydanie dla wielkich wytwórni jak Crosstown Rebels, M_nus czy Bpitch Control. Powoli zdobywał pozycję na scenie klubowej kolejno zajmując trzecie, drugie i w końcu pierwsze miejsce w rankingu wpływowego Resident Advisor. Dziś jest postacią, która regularnie pojawia się w najważniejszych miejscach związanych z muzyką elektroniczną, m.in.: Fabric, Tenax, MUTEK, Panorama Bar, Watergate, Robert Johnson, The Rex czy Detroit Electronic Music Festival. Jest też założycielem wytwórni płytowych Tuskegee i Soft Touch.

Impreza na Smolnej z udziałem Troxlera będzie okazją, aby zobaczyć go w rzadkim, kameralnym wydaniu. Dodatkowo wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

 

Więcej na:

www.smolna38.com 

www.facebook.com/smolna38 

 

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4