Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5310
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Essential Vibes pres. #X-Mas NOI5E w klubie Metronom

Dodano 2017-12-07, o godzinie 07:14

Zapraszamy serdecznie na ostatnią w tym roku edycję cyklu imprez Essential Vibes! Tradycyjnie, grudniowa impreza w naszym wykonaniu jest wigilią dla wszystkich naszych klubowiczów - rodziny EV. Po raz kolejny sięgniemy po markę, która zyskała uznanie w wielu krajach na świecie. Będzie to trzecia już edycja cyklu imprez #NOI5E w Warszawie gdzie swój 5-godzinny set zaprezentuje Indecent Noise!

 

 

 

 

 

 

#NOI5E to pięciogodzinna podróż przez gatunki takie jak progressive, techno, psy aż po trance. Dzięki różnorodności muzycznej w tym secie każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Poprzednie edycje w Warszawie oraz takich miastach jak Nowy Jork, Mińsk, Londyn, Toronto czy Buenos Aires były niezwykłym sukcesem, dlatego też mamy nadzieję, iż tak samo będzie i tym razem. Co więcej, na scenie głównej wystąpią pozostali członkowie kolektywu - Paul Cogito oraz Matthew Pear, który zaprezentuje seta składającego się z jego ulubionych klasyków hard trance! Ponownie pojawi się u nas także scena alternatywna, na której usłyszycie dźwięki w klimatach deep, house i techno. Po kilku latach przerwy powraca do nas wspaniała postać warszawskiej sceny klubowej - Gigi! Oprócz niego zagrają również PLC, Adamov oraz debiutant tej nocy - Dave J. Zapraszamy serdecznie do klubu Metronom w Warszawie!Main Stage:

Indecent Noise (5 hours set)

Matthew Pear (Hard Trance Classics)

Paul Cogito

 

Alternative Stage:

Gigi

PLC

Adamov

Dave J

 

 Essential Vibes pres. #X-Mass NOI5E

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/327550341047168/

15.12.2017

Klub Metronom

ul. Chłodna 35/37

Warszawa

Start: 22:00

Wstęp: 25zł

www.facebook.com/essentialvibes 

 

 

 

 

Źródło: Informacja organizatora

Komentuj na forum GlobalTrance

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4