Global Trance -
Czytaj Czytaj Imprezy Inne Nowe Wywiady

Tom Hades

Sylwetki jednego z najbardziej znanych producentów muzyki techno w Belgii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Tom Hades, bo o nim mowa, już niebawem właściciel labela Rythm Converted odwiedzi Polskę, gdzie wspólnie z Irregular Synthem promować będą wspólną EP'kę wydaną nakładem labela Dirty Minds.

Czytaj

Zobacz wszystkie

Info
  • Ilość newsów: 5310
  • Ilość artykułów: 43
  • Ilość wywiadów: 125
  • Ilość recenzji: 1029

Dodaj nas na:

Facebook

MySpace

Twitter

Blip

News

Ame LIVE w grudniu na Smolnej

Dodano 2017-12-06, o godzinie 07:23

Stołeczny klub Smolna we współpracy z Jägermeister zaprasza na występ Âme, który odbędzie się 16 grudnia. Âme istnieje od 2003 roku, kiedy zaczęło wydawać swoje produkcje dla wytwórni Sonar Kollektiv. Już dwa lata później ich utwór "Rej" zajął 2 miejsce w rocznym zestawieniu GROOVE-Magazin.

 

 

 

 

Dziś niemiecki duet ma na koncie ponad 15 wydawnictw, z czego większość dla ich własnego Innervisions, które prowadzą wraz z Dixonem. Są także autorami remixów m.in dla Jazzanova, DOP czy Moderat. Regularnie goszczą w takich miejscach jak Robert Johnson (Frankfurt), Fabric (Londyn) czy Lux (Lizbona). Na Smolnej Âme reprezentować będzie Frank Wiedemann, który wystąpi w formacie LIVE.  

 

Smolna:

Âme live

Simon Mattson

Leon / PL b2b Tika Milano

 

Patio:

PRYZMAT:

Nowosad

NuCasa

Pysh

 

Dżungla:

Kuba Otłowski

 

 

Partner: Jägermeister

 

Rules:

no photo policy

no pre-sale

doorman

16.12.2017 | Start: 23:30 | Tix: 30/40 | After 5:30-20pln

 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/149302772357947/ 

 

www.smolna38.com

 

Tekst chroniony jest prawem autorskim. Zabrania się jego kopiowania lub jakiegokolwiek innego rozpowszechniania bez zgody autora. Jeśli jednak masz ochotę wyślij link znajomym albo zamieść go w swoim ulubionym miejscu w sieci.

4